Ось і фініш! Марафон атестаційних іспитів успішно завершився! — Університет «КРОК»

Ось і фініш! Марафон атестаційних іспитів успішно завершився!

14 червня 2023 Новини та події

Ми з великою гордістю повідомляємо, що здобувачі IV- го курсу ОП «Маркетинг» заочної та дистанційної форми навчання успішно пройшли всі атестаційні іспити. 9 червня вони отримали заслужену кваліфікацію бакалавра з маркетингу.

Цей досягнений успіх став результатом наполегливої праці та великого зусилля здобувачів. Кафедра маркетингу та поведінкової економіки щиро вітає всіх студентів з цією важливою віхою у їхньому навчанні та професійному розвитку.

Ми пишаємося нашими здобувачами та віримо, що їхні набуті знання та навички стануть міцним фундаментом для подальших успіхів. Впевнені, що вони зможуть внести вагомий внесок у сферу маркетингу та сприяти розвитку України.

Вітаємо всіх здобувачів 4 курсу ОП «Маркетинг» і бажаємо їм яскравого професійного майбутнього, постійного самовдосконалення та здійснення всіх їхніх цілей. Нехай їхні знання та таланти стануть кроком задля перемоги України.

Пишаємося, цінуємо і чекаємо на магістратурі.

Оновлено: Середа, 14 червня 2023 11:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ось і фініш! Марафон атестаційних іспитів успішно завершився!