Фільтрувати матеріали за датою: вересня 2008 — Університет «КРОК»

Новини та події

13 вересня 2008 Новини та події

Green park of KЕПІМи нівроку, бо ми з КРОКу, КРОК нівроку... бо є перший курс Коледжу! 13 вересня у парку на Берестейській відбулися щорічні спортивно-розважальні змагання серед першого курсу - "Green park of KЕПІТ". Веселі, зухвалі та енергійні першокурсники, незважаючи на прохолодну погоду, "зажигали" і зігрівали всіх своїми усмішками!

12 вересня 2008 Новини та події

День фізичної культуриКожного року в другу суботу вересня в Україні святкується "День фізичної культури" і наш Університет не є винятком. Але оскільки ми не навчаємось в суботу, то свято ми організовуємо в п'ятницю. З самого ранку ми зустрічаємо студентів на вході в Університет. Головною "фішкою" цього дня є те, що ми міняємо цигарки на цукерки (далі дізнаєтесь для чого :)). Оскільки в університеті проходять заняття, ми маємо час тільки на перервах.

09 вересня 2008 Новини та події

Майстер-клас Олега АфанасьєваКорпорація Junior за підтримки Міністерства освіти та науки України у рамках нового молодіжного проекту PI Junior запросила студентів 10 вишів Києва на майстер-класи "Бізнес як можливість самореалізації" Олега Афанасьєва, автора концептуального менеджменту, майстра бізнес стратегій. Перший з цих майстер-класів, метою яких є формування у студентів уявлення про можливості самореалізації в бізнес структурах, відбувся 9 вересня в нашому Університеті за підтримки Студентської ради Університету.

04 вересня 2008 Новини та події

Кодова назва - Труханів острівОсь, нарешті, прийшло 1-ше вересня і "вчорашні" одинадцятикласники стали студентами. В Університеті "КРОК" одні з перших, з ким знайомляться першокурсники, - це кафедра фізичного виховання. Наш заклад ось уже 10 років проводить адаптаційні тренінги з новоприбувшими студентами на спортивній базі "Славутич" на Трухановому острові.

01 вересня 2008 Новини та події

Посвята в студенти - 2008Університет "КРОК" привітав нове поповнення своєї дружньої родини - понад тисячу першокурсників, які у 2008 році вперше відкриють для себе двері нашого навчального закладу. Вчора, 31 серпня, в стінах Міжнародного центру культури і мистецтв "Жовтневий палац" відбулась урочиста подія - "Посвята в студенти". За традицією Університету вона супроводжувалась театралізованим дійством, на яке були запрошені не лише першокурсники, але й їх батьки та друзі.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: вересня 2008