Майстер-клас Олега Афанасьєва — Університет «КРОК»

Майстер-клас Олега Афанасьєва

09 вересня 2008 Новини та події

Майстер-клас Олега АфанасьєваКорпорація Junior за підтримки Міністерства освіти та науки України у рамках нового молодіжного проекту PI Junior запросила студентів 10 вишів Києва на майстер-класи "Бізнес як можливість самореалізації" Олега Афанасьєва, автора концептуального менеджменту, майстра бізнес стратегій. Перший з цих майстер-класів, метою яких є формування у студентів уявлення про можливості самореалізації в бізнес структурах, відбувся 9 вересня в нашому Університеті за підтримки Студентської ради Університету.

Нагадаємо, що Junior також є організатором Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior! і вже почалась реєстрація на її осінню лігу! Планується участь 1024 команд, понад 5000 студентів з усієї України. Не проґавте свій шанс! Шукайте детальну інформацію на стендах Університету!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас Олега Афанасьєва