Фільтрувати матеріали за датою: січня 2014 — Університет «КРОК»

30 січня 2014 Новини та події

Фахівці-практики передають свій досвід студентам «КРОКу»30 січня та 4 лютого 2014 року за підтримки Центру розвитку кар’єри в Університеті «КРОК» пройшов практикум із маркетингу для студентів магістратури. Під час занять студенти мали можливість застосувати теоретичні знання, отримані на лекціях, для вирішення бізнес-кейсів, змодельованих на реальних ситуаціях. Викладала курс Тетяна Минько, практик із 14-річним досвідом роботи у міжнародних компаніях, лектор школи маркетингу «Be first».

25 січня 2014 Новини та події

25 років із дня заснування «КРОК»25 січня 2014 року навчально-наукова фірма «КРОК», на базі якої засновано наш Університет, відсвяткувала ювілей – 25 років із дня заснування!

24 січня 2014 Оголошення

8 лютого 2014 року Університет «КРОК» запрошує на День відкритих дверей!

24 січня 2014 Новини та події

Благодійна акція «Добро творити легко»24 січня 2014 розпочалася щорічна благодійна акція «Добро творити легко», яку проводять активісти студентського співтовариства серце в долоньках.

21 січня 2014 Новини та події

Студентська рада Університету яскраво розпочала новий 2014 рік21 січня 2014 року «КРОКівці» відсвяткували Міжнародний день обіймів. Крім дружніх обіймів, студенти дарували всім гарний настрій, яскраві емоції, пригощали запашною кавою та смачним чаєм, фотографувалися.

21 січня 2014 Новини та події

Студентська онлайн газета «KROK TIMES»21 січня 2014 року стартував новий проект Студентської ради Університету - студентська он-лайн газета «KROK TIMES».

20 січня 2014 Новини та події

Профорієнтаційна робота Університету «КРОК»Університет «КРОК» провів профорієнтаційні зустрічі з учнями шкіл Обухівського та Володарського району.

Такі заходи є досить важливими для школярів, адже допомагають їм визначитися з майбутньою професією.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: січня 2014