Фотовиставка до 25-річчя навчально-наукової фірми «КРОК» — Університет «КРОК»

Фотовиставка до 25-річчя навчально-наукової фірми «КРОК»

25 січня 2014 Новини та події

25 років із дня заснування «КРОК»25 січня 2014 року навчально-наукова фірма «КРОК», на базі якої засновано наш Університет, відсвяткувала ювілей – 25 років із дня заснування!

Пропонуємо Вам поглянути на миттєвості щастя, радості від здобутків та від теплих зустрічей друзів, однодумців, відображені у світлинах фотовиставки на другому поверсі. Ці фотографії, звичайно, ілюструють лише маленьку частину життя нашої «КРОКівської» родини. Було ще безліч видатних подій, адже велика кількість людей доклала і докладає великих зусиль задля розвитку Університету.

І цей розвиток, поступ вперед започаткували Лаптєв Сергій Михайлович, Паращенко Людмила Іванівна, Фініков Тарас Володимирович, Гукайло Юлій Михайлович. Щиро вітаємо їх та зичимо успіхів і процвітання!

Оновлено: Вівторок, 11 лютого 2014 12:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фотовиставка до 25-річчя навчально-наукової фірми «КРОК»