Студентська рада Університету яскраво розпочала новий 2014 рік — Університет «КРОК»

Студентська рада Університету яскраво розпочала новий 2014 рік

21 січня 2014 Новини та події

Студентська рада Університету яскраво розпочала новий 2014 рік21 січня 2014 року «КРОКівці» відсвяткували Міжнародний день обіймів. Крім дружніх обіймів, студенти дарували всім гарний настрій, яскраві емоції, пригощали запашною кавою та смачним чаєм, фотографувалися.

Під час проведення свята стартував новий проект Студентської ради Університету - студентська онлайн-газета «KROK TIMES».

Студентська газета - це засіб інформування про події в Університеті і за його межами. Вона є відображенням інтересів студентів та викладачів, створює систему публічних цінностей, формує лідерську групу. Головний редактор газети - Марина Гусакова (заступник голови Студентської ради, студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин). Девізом газети став вислів: «Роби свій КРОК до світу інформації». Слід зазначити, що за перший день роботи онлайн-сторінку видання відвідало 319 осіб.

Дякуємо організаторам заходу: голові Студради Войтенко Анастасії (ФЕП, 3 курс), Гусаковій Марині (ФМВ, 4 курс), Чарупі Ларисі (ФЕП, 3 курс), Мельник Ірині (ККН, 3 курс), Миговичу Артему (ККН, 2 курс), Ковальчук Вікторії (КЕПІТ, 2 курс), Кисіль Анні (КЕПІТ, 1 курс), Лавренюк Лілії (ЮФ, 2 курс), Зачинському Марку (ФМВ, 1 курс), Шелаєву Дмитру (КЕПІТ, 4 курс).

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентська рада Університету яскраво розпочала новий 2014 рік