Фільтрувати матеріали за датою: вересня 2023 — Університет «КРОК»

Новини та події

29 вересня 2023 Новини та події

29 вересня 2023 року студенти спеціальностей «Журналістика» та «Культурологія» відвідали лекцію Надзвичайного та Повноважного Посла, доктора політичних наук, професора Дмитра Івановича Ткача, члена Національної спілки журналістів України, члена директорату Асоціації зовнішньої політики України, відомого митця-кераміста.

29 вересня 2023 Новини та події

Шановні вступники та їх батьки!
На кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі.

29 вересня 2023 Новини та події

Університет «КРОК» став частиною консорціуму проєкту Еразмус для молодих підприємців «EYE to the FUTURE», співфінансованого Європейським Союзом.

29 вересня 2023 Новини та події

Остання можливість доєднатися до річного сертифікатного курсу «Дитяча та сімейна психологія» (навчання консультуванню з дитячих та сімейних проблем) Початок вже 13 жовтня

Запрошуємо на річний сертифікатний навчальний курс «Дитяча та сімейна психологія» 8-й набір.

28 вересня 2023 Новини та події

Вітаємо з отриманням Диплому ІІІ ступеню переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість - суспільство - війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» студента Піддубного Данилу та його наукового керівника Маруховського Олега Олександровича - кандидата політичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК».

27 вересня 2023 Новини та події

Співробітники Бізнес Школи КРОК – Олена Рудавка, заступник директора, керівник програми МВА та Оксана Сєдашова , доцент та керівник проектів та програм Бізнес Школи КРОК представили бізнес-освіту України на 31-й Міжнародній конференції СEEMAN – Міжнародної асоціації розвитку менеджменту в динамічних суспільствах (Словенія, Блед), яка відбулась в Алмати, в Казахстані. В конференції взяли участь учасники з 25 країн, які представили досвідчені бізнес-школи та університети менеджменту з Європи та Азії, зокрема Індії та Китаю.

27 вересня 2023 Новини та події

18 вересня 2023 року відбулася традиційна щосеместрова онлайн зустріч адміністрації зі здобувачами англомовних програм Університету «КРОК».

27 вересня 2023 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого рівня вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

25 вересня 2023 Новини та події

24 вересня 2023 року відбулась зустріч з партнерами-стейкголдерами, фахівцями АТ ТАСКОМБАНК: Начальником Учбового центру Чебушевою Наталією, спеціалістом Учбового центру Лебеденко Юлією.

25 вересня 2023 Новини та події

Впродовж вересня 2023 року відбулися організаційні зустрічі завідувача кафедри національної економіки та фінансів професора Ігоря Румика зі студентами всіх курсів і рівнів навчання освітньої програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

25 вересня 2023 Новини та події

На минулому тижні учасниця проєктної групи ЦРК «Характерники» - Єфіменко Надія провела перший в цьому навчальному році захід проєкту «Крок до успіху».

25 вересня 2023 Новини та події

22 вересня 2023 року відбулася відкрита лекція з дисципліни «Бізнес адміністрування та сталий розвиток» у форматі онлайн-конференції.

25 вересня 2023 Новини та події

На початку вересня 2023 року відбувся вступний іспит до докторантури рівня доктор філософії зі спеціальності 051 Економіка.

22 вересня 2023 Новини та події

04 вересня – 08 вересня 2023 року в Університеті Миколаса Ромеріса, Литва в рамках Erasmus+ проекту CLIMAN/ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» відбувся п’ятиденний тренінг «Розширення можливостей співпраці: тренінг для ефективного залучення зацікавлених сторін та співпраці».

22 вересня 2023 Новини та події

Службу у військовому резерві в добровільному порядку проходять громадяни, які пройшли професійно - психологічний відбір, визнані придатними до служби у військовому резерві за станом здоровʼя та відповідають установленим вимогам проходження служби у військовому резерві, з урахуванням їх військових звань, рівня освіти, військово-облікової спеціальності.

22 вересня 2023 Новини та події

Вчена рада Університету «КРОК» розпочала свою активну роботу. Перше засідання цього навчального року модерував ректор Університету Кучко А.М. та секретар Вченої ради Момот Н.М.

20 вересня 2023 Новини та події

У продовження співпраці Університету «КРОК» з American Councils, яка розпочалась з проєкту з Академічної доброчесності, Мігус Ірина, доктор економічних наук, професор, професор кафедри управління фінансово-економічної безпеки доєдналась до програми Гарвардських науковців без кордонів.

20 вересня 2023 Новини та події

22 вересня 2023 року об 11:45 запрошуємо на відкриту лекцію викладача кафедри міжнародного бізнесу, к.е.н. Маринович Вікторії Володимирівни, що відбудеться онлайн у Microsoft Teams.

19 вересня 2023 Новини та події

У вересні 2023 року викладачі Університету «КРОК» к.е.н., доцент Бєлова Олена та к.е.н., доцент Наумова Олена розпочали пілотування курсів з Кліматичного менеджменту, Стійкого стратегічного менеджменту та Сталого маркетингу, розроблених у рамках проєкту ЄС Erasmus+ CLIMAN/«Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання змінам клімату».

18 вересня 2023 Новини та події

У вересні 2023 року, в рамках проєкту Еразмус+ “Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/ КЛІМАН”, Коледж традиційно проводить проєктну сесію для першокурсників.

14 вересня 2023 Новини та події

На Посвяті в студенти Фахового коледжу традиційно відбулося вручення почесних нагород «Зірка КРОКу».

14 вересня 2023 Новини та події

28 серпня-1 вересня 2023 року було проведено навчальний візит в рамках проекту Європейського Союзу Erasmus+ CLIMAN / «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання змінам клімату» у Університеті Фоджа, Італія.

13 вересня 2023 Новини та події

Другий рік наша країна в надскладних умовах боротьби із зовнішнім ворогом робить усе можливе, щоб засадничі права українських громадян були забезпеченні, зокрема й право на здобуття вищої освіти.

13 вересня 2023 Новини та події

08 вересня 2023 року КРОКівці були відзначені заохочувальними подяками голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Поповцева «за вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, патріотичного виховання молоді, високий професіоналізм та з нагоди Дня молоді».

13 вересня 2023 Новини та події

З метою вдосконалення навчального процесу, а саме проведення практичних занять, з ініціативи директора Фахового коледжу Сумбаєвої Л.П, заступника директора з навчальної роботи Миргородської О.П., директора Центру розвитку кар’єри Карлова О.Ф., з нового навчального року здобувачі освіти Фахового коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» розпочали заняття на базі готелю «Київ».

13 вересня 2023 Новини та події

Здобувачі освіти Коледжу – учасники Клубу майбутніх лідерів не припиняли влітку свого навчання.

12 вересня 2023 Новини та події

11 вересня 2023 року відбувся перший WELCOME STUDENTS CLUB! Цей захід про формування активного студентського середовища, про знайомство, друзів, інтерактиви, цікаво проведений час і нові враження.

12 вересня 2023 Архів оголошень

12 вересня 2023 року в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» відбудеть зустріч в рамках проєкту «Крок до успіху».

12 вересня 2023 Новини та події

12 вересня 2023 року завідувач кафедри управлінських технологій, д.е.н., професор Алькема В.Г. взяв участь у роботі круглого столу «Якість вищої освіти: змістовні та формальні параметри оцінювання», який організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

11 вересня 2023 Новини та події

09 вересня 2023 року засновник проєктної групи Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» «Характерники» - Павло Лебедєв разом з командою, яка складається зі студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія», КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національного університету біоресурсів і природокористування України та ще 45 активних студентів, лідерів думок та управлінців зі всієї України взяли участь у заході «Leaders Day» від агенції UGEN.

11 вересня 2023 Новини та події

2-6 вересня 2023 року було проведено Засідання Консорціуму та Навчальний візит в рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» (619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP), які відбулися в Університеті Фоджі, Італія.

11 вересня 2023 Новини та події

Ми з гордістю оголошуємо, що отримали високоцінну рецензію від видатного фахівця у сфері маркетингу, директора ТОВ «Старлайт Продакшн» - Катющенко Ольги Володимирівни.

08 вересня 2023 Новини та події

05 вересня 2023 року в навчально-науковому інституті психології Університету «КРОК» відбулися вступні іспити до аспірантури, які проходили в онлайн-форматі за участю 4 абітурієнтів та екзаміційної комісії згідно протоколу.

08 вересня 2023 Новини та події

02 вересня 2023 року відбулася посвята студентів першого курсу кафедри психології Університету «КРОК».

08 вересня 2023 Архів оголошень

Шановні здобувачі-бакалаври, ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Менеджмент» запрошуємо Вас на захоплюючу подію, яка розкриє світ можливостей та знань – Рандеву з кафедрою управлінських технологій!

06 вересня 2023 Новини та події

04-05 вересня 2023 року відбулись комунікативні тренінги для першокурсників! 

04 вересня 2023 Новини та події

01 вересня 2023 року стартував додатковий набір освітніх програм бакалаврату за спеціальністю «Психологія» Університету «КРОК», який є надійним та професійним вищим навчальним закладом.

04 вересня 2023 Новини та події

30 серпня 2023 року відбулося онлайн-засідання кураторів Фахового коледжу, які цьогоріч модеруватимуть групи здобувачів освіти першого курсу.

02 вересня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, які вступили цього року на денну форму навчання Університету «КРОК» (1 курс) запрошуємо Вас на урочисту церемонію «Посвяти у студенти – 2023»!

01 вересня 2023 Новини та події

Вчена рада, ректорат, науково-педагогічний колектив, працівники та студенти Університету «КРОК» щиросердно вітають співзасновницю Університету «КРОК» та директорку Київського ліцею бізнесу, докторку наук з державного управління, Заслужену працівницю освіти України Паращенко Людмилу Іванівну!

01 вересня 2023 Новини та події

Новими поглядами на спеціальність «Культурологія», особливо у сучасних умовах війни, ділиться професійний дипломат – Надзвичайний та Повноважний Посол України, проректор з міжнародних зв’язків, професор кафедри міжнародних відносин та журналістики, доктор політичних наук Дмитро Іванович Ткач.

01 вересня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, які вступили цього року на денну форму навчання Фахового коледжу Університету «КРОК»  запрошуємо Вас на урочисті церемонії «Посвяти у студенти – 2023»!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фільтрувати матеріали за датою: вересня 2023