Посвята у студенти 2023 — Університет «КРОК»

Посвята у студенти 2023

08 вересня 2023 Новини та події

02 вересня 2023 року відбулася посвята студентів першого курсу кафедри психології Університету «КРОК».

Початок нового навчального року завжди хвилююча і яскрава подія і навіть незважаючи на те, що ми відзначаємо її у складних умовах для всієї країни, проте з вірою у Перемогу. На урочистій церемонії нагороду «Зірка КРОКу» отримала студентка IV курсу денної форми навчання Безкоровайна Анастасія за досягнення у навчанні та участі у проектах кафедри психології. Зичимо наснаги, успіхів в навчанні та бажаємо впевнених кроків до професійного розвитку. Ми в вас віримо!

Нагадуємо також, що 01 вересня стартував додатковий набір освітніх програм бакалаврату за спеціальністю «Психологія» Університету «КРОК». Не зволікайте, доєднуйтесь до нашої команди та крокуйте до професійної реалізації разом з КРОКом.

Дякуємо за довіру! Разом до перемоги!

Оновлено: П'ятниця, 08 вересня 2023 17:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Посвята у студенти 2023