24 вересня 2020 Новини та події

17 вересня 2020 року в рамках діяльності навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКом» розпочався практичний сертифікатний курс «Консультативна психологія в методі транзакційного аналізу».

17 вересня 2020 Новини та події

Студенти-першокурсники спеціальності «Психологія» щорічно у вересні, на початку навчання в Університеті «КРОК», проходять адаптаційний комунікативний тренінг з елементами тім-білдінгу.

24 червня 2020 Новини та події

Сьогочасний інтернет-простір дає великий спектр можливостей для кожного. От і кафедра психології навчально-наукового інституту психології не втрачає таких можливостей та використовує їх з користю. Коли вступники не можуть потрапити на Дні відкритих дверей офлайн, Дні відкритих дверей від кафедр приходять до вступників онлайн.

24 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Університеті «КРОК» відбулося заключне заняття курсу «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)».

Сторінка 1 з 25