24 червня 2020 Новини та події

Сьогочасний інтернет-простір дає великий спектр можливостей для кожного. От і кафедра психології навчально-наукового інституту психології не втрачає таких можливостей та використовує їх з користю. Коли вступники не можуть потрапити на Дні відкритих дверей офлайн, Дні відкритих дверей від кафедр приходять до вступників онлайн.

24 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Університеті «КРОК» відбулося заключне заняття курсу «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)».

23 березня 2020 Новини та події

У березні 2020 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбулося четверте заняття практико-теоретичного курсу з когнітивно-поведінкового консультування та терапії з Ольгою Миколаївною Васильченко.

20 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» відбулося п'яте заняття практичного сертифікатного курсу «Казкотерапія дитячих проблем» з Разідою Ткач.

Сторінка 1 з 24