Новини та події кафедри психології — Університет «КРОК»
26 березня 2024 Новини та події

Емоційний інтелект - це здатність людини розуміти свої емоції та емоції інших, а також керувати ними, відповідно до ситуації. Не буває поганих чи хороших, правильних або неправильних емоцій. Буває реакція, яку людина здатна контролювати.

15 березня 2024 Новини та події

12 березня 2023 року за сприянням кафедри психології був проведений вебінар «Самодомога та первинна підтримка в кризових ситуаціях» для студентів спеціальності «Психологія».

06 березня 2024 Новини та події

Випускниця Університету «КРОК» Радченко Юлія нещодавно отримала диплом магістра психології та вже успішно працює практичним психологом в приватній школі. Юлія надіслала відгук про навчання на одній з освітніх програм кафедри психології:

29 лютого 2024 Новини та події

27 лютого 2024 року було проведено чергове засідання наукового гуртка «Розвиток soft-skills фахівців різних галузей практики» на тему «Написання наукової статті. Дизайн наукового дослідження».

Сторінка 1 з 51