Пілотування курсів в рамках проєкту CLIMAN — Університет «КРОК»

Пілотування курсів в рамках проєкту CLIMAN

19 вересня 2023 Новини та події

У вересні 2023 року викладачі Університету «КРОК» к.е.н., доцент Бєлова Олена та к.е.н., доцент Наумова Олена розпочали пілотування курсів з Кліматичного менеджменту, Стійкого стратегічного менеджменту та Сталого маркетингу, розроблених у рамках проєкту ЄС Erasmus+ CLIMAN/«Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання змінам клімату».

Курси було запропоновано як вибірковий блок здобувачам англомовних програм Університету. 38 здобувачів освітніх програм «Менеджмент (англійська мова навчання)» та «Міжнародний бізнес» обрали зазначені курси для вивчення.

Бажаємо здобувачам успіхів та пишаємося, що студенти КРОКу долучилися до світового тренду на SUSTAINABILITY!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пілотування курсів в рамках проєкту CLIMAN