22 грудня 2021 In Новини та події

У жовтні 2021 року відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: європейський контекст і вітчизняні практики», організований Українським державним центром міжнародної освіти за участі та підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Національного Еразмус+ офісу в Україні, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», факультету Artes Liberales Варшавського університету та громадської організації «Інноваційний університет».

06 грудня 2021 In Новини та події

У середині листопада 2021 року в Нідерландській Бізнес Академії, м.Дордрехт (Нідерланди) відбувся Тренінг з елементами Навчального Візиту в рамках проєкту ЄС Erasmus+ INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів».

22 листопада 2021 In Новини та події

Друга група студентів Університету «КРОК» пройшла двотижневе стажування з медіації в Нідерландській Бізнес Академії Netherlands Business Academy в м. Дордрехт, Нідерланди.

19 листопада 2021 In Новини та події

9-11 листопада 2021 року в Університеті Ллейда (Іспанія) відбувся навчальний візит у рамках проєкту ЄС Erasmus+ COOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні».

Сторінка 1 з 50
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.