16 квітня 2021 In Новини та події

16 квітня 2021 року в рамках проекту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» відбулась онлайн-частина навчального візиту «Результати опитувань щодо інтеграції іноземних студентів. Практи прийому та інтеграції», організована Вищою Технічною школою Східної Баварії (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden), Німеччина.

16 квітня 2021 In Новини та події

15 квітня 2021 року в Microsoft Teams відбувся інформаційний захід «Erasmus Day», організатором якого виступило управління міжнародного співробітництва, зокрема начальник УМС Лотарєв А.Г., керівник проєктів та програм Дробина А.О. та менеджер з адміністративної діяльності Євченко М.С.

16 квітня 2021 In Новини та події

14 квітня 2021 року в рамках проєкту CLIMAN «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» відбулась онлайн частина начального візиту, організована Університетом Туріба (Рига, Латвія), захід зібрав представників ЗВО з Грузії, України, Республіки Білорусь, Німеччини, Нідерландів, Італії, Литви.

15 квітня 2021 In Новини та події

14 квітня 2021 року в рамках проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» відбулась онлайн-частина навчального візиту «Кращі практики прийому та інтеграції іноземних студентів Університету Миколаса Ромеріса», яка зібрала 57 учасників з закладів вищої освіти ЄС та України.

Сторінка 1 з 42
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.