Проєкт EYE TO THE FUTURE — Університет «КРОК»

Розбудова майбутнього: Проєкт підтримки молодих підприємців / EYE TO THE FUTURE

Номер проєкту: 101140492

Координатор проєкту: MICROFINANZA SRL, Італія

Тривалість проєкту: 01.10.2023 – 31.01.2026

Мета проєкту:

Проєкт спрямований на підтримку українських підприємців-початківців у створенні, продовженні, або відновленні підприємницької діяльності, надаючи активну допомогу через співпрацю з європейськими підприємцями, обмін досвідом, а також інтеграцію та співпрацю в бізнес-спільноті ЄС. Проєкт спрямований на стимулювання зеленої та інклюзивної Європи, перехід до сталої, цифрової та стійкої економіки та підтримку відновлення України. Усі партнери забезпечують консолідований досвід підтримки бізнесу та широку мережу контактів з українською стартап- та бізнес- екосистемою.

Цілі проєкту:

Ціль полягає у досягненні принаймні 114 успішних обмінів і реєстрації принаймні 205 підприємців-початківців. Даний проєкт спрямований на підприємців саме з України, особливо жінок, сприяючи гендерній рівності та більш стійкій економічній екосистемі. Проєкт реалізує консорціум із 5 партнерів (1 з попереднім досвідом роботи в програмі та 4 нові організації) з 5 країн-учасниць.

  • Дисемінація та поширення;
  • Менеджмент;
  • Фінансова та нефінансова підтримка мобільності підприємців-початківців для полегшення успішного запуску та розвитку бізнес-ідей, включаючи наставництво досвідчених підприємців

Партнери:

  • Університет «КРОК», Україна
  • Nyuko asbl, Люксембург
  • ECSF GMBH, Німеччина
  • Стартап Wise Guys, Естонія

Детальніше про Програму:

Еразмус для молодих підприємців - це про подолання бар'єрів та перетин кордонів. Ідея цієї програми обміну полягає в тому, що національні кордони не повинні обмежувати потенціал МСП. Навпаки, внутрішній ринок ЄС - це чудова можливість для МСП. Вони повинні використовувати його, оскільки він дозволяє їм розвиватися і створювати робочі місця. Такий підхід є особливо цінним під час економічної кризи, оскільки динамічна та інноваційна бізнес-спільнота є необхідною умовою для відновлення. Програма "Еразмус для молодих підприємців" сприяє розвитку підприємницького мислення та поведінки. Вона сприяє розвитку більш інтернаціоналізованих МСП та створенню нових підприємств у Європі - двох фундаментальних елементів, які сприятимуть сталому економічному розвитку та принесуть користь усім країнам ЄС. Перш за все, програма - це діловий та міжособистісний обмін, заснований на практичному досвіді та спільній роботі над конкретними проектами, а не на чистій теорії.

Еразмус для молодих підприємців – програма ЄС з міжнародного обміну, яка дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях Програми.

Контактні особи

Андрій Лотарєв
Начальник управління міжнародного співробітництва
Тел.: (+38-044) 455-69-86
E-mail: [email protected]

Галина Богаченко
Керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва
Тел.: (+38-044) 455-69-86
E-mail: [email protected]

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok