Зустрічі з фінансистами-здобувачами вищої освіти — Університет «КРОК»

Зустрічі з фінансистами-здобувачами вищої освіти

25 вересня 2023 Новини та події

Впродовж вересня 2023 року відбулися організаційні зустрічі завідувача кафедри національної економіки та фінансів професора Ігоря Румика зі студентами всіх курсів і рівнів навчання освітньої програми «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Тема – про початок освітнього процесу та його особливості. Відбулася розмова про формат навчання, безпекову ситуацію, дотримання вимог освітнього процесу та необхідність виконання умов контракту. Особлива увага приділена здобувачам 1 курсу та цьогорічним випускникам. Розглянуті питання проходження виробничої практики, підготовки до атестаційних екзаменів і ЄФВВ, виконання кваліфікаційних робіт магістрами з відповідними вимогами щодо їх наукової складової. Досягнуті домовленості про періодичність таких зустрічей з усіма викладачами освітньої програми.

Кафедра національної економіки та фінансів бажає усім здобувачам освіти успішного навчального року та вдалої реалізації поставлених цілей!

Оновлено: Понеділок, 25 вересня 2023 18:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустрічі з фінансистами-здобувачами вищої освіти