06 вересня 2021 Новини та події

Шановні КРОКівці!

Кафедра національної економіки та фінансів продовжує брати участь у цікавих і важливих подіях Національного банку України. Цього разу в експертному обговоренні Національної стратегії розвитку фінансової грамотності.

08 липня 2021 Новини та події

Напереродні урочистої події вручення дипломів випускникам-бакалаврам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» кафедра національної економіки та фінансів згадує хвилюючі миті проходження кваліфікаційного іспиту.

15 червня 2021 Новини та події

Кафедра національної економіки та фінансів звітує: Практико-орієнтовані вебінари від банків-лідерів фінансово-кредитної системи України.

17 травня 2021 Новини та події

Кафедра національної економіки та фінансів вітає Університет «КРОК» з Днем народження і з величезним задоволенням презентує Диплом-подяку від Національного банку за участь у міжнародній кампанії з фінансової звітності у рамках проведених університетських заходів з фінансової обізнаності Global Money Week 2021.

Сторінка 1 з 10