Проф. Алькема В.Г. взяв участь у роботі круглого столу «Якість вищої освіти: змістовні та формальні параметри оцінювання — Університет «КРОК»

12 вересня 2023 Новини та події

12 вересня 2023 року завідувач кафедри управлінських технологій, д.е.н., професор Алькема В.Г. взяв участь у роботі круглого столу «Якість вищої освіти: змістовні та формальні параметри оцінювання», який організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

В роботі круглого столу взяли участь члени Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Народні депутати України, ректори провідних Університетів України, представники Національної академії педагогічних наук України, члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Під час круглого столу відбулась широка дискусія з питань удосконалення якості процедури акредитації та параметрів оцінювання освітніх програм.

Оновлено: Вівторок, 12 вересня 2023 11:58
Детальніше в цій категорії: « Leaders Day WELCOME STUDENTS CLUB »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проф. Алькема В.Г. взяв участь у роботі круглого столу «Якість вищої освіти: змістовні та формальні параметри оцінювання