Остання можливість доєднатися до курсу «Дитяча та сімейна психологія» — Університет «КРОК»

Остання можливість доєднатися до курсу «Дитяча та сімейна психологія»

29 вересня 2023 Новини та події

Остання можливість доєднатися до річного сертифікатного курсу «Дитяча та сімейна психологія» (навчання консультуванню з дитячих та сімейних проблем) Початок вже 13 жовтня

Запрошуємо на річний сертифікатний навчальний курс «Дитяча та сімейна психологія» 8-й набір.

Цей курс буде корисним як досвідченим фахівцям, так і студентам-майбутнім психологам, а також всім, кому цікава особистість дитини та коректний підхід до її виховання.

Автор і ведуча курсу: Оксана Олійник - дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, засновник та ведуча сімейних творчих таборів, автор тренінгів для батьків та підлітків.

Учасники отримають сертифікат про оволодіння курсом «Дитяча та сімейна психологія» (150 академічних годин; 5 кредитів ECTS).

Курс складається з семи дводенних модулів: п'ятниця з 18.00 до 21.00 год. субота з 10.00 до 18.00 год. Модулі проводяться раз на місяць.

Програма курсу:

• Кабінет дитячого психолога. Ресурси й інструменти дитячого психолога. Діагностика, проективні тести.
  • Вікова психологія. Вікові особливості розвитку дитини. Вікові кризи.
  • Сімейне консультування та особливості дитячо-батьківського консультування.
  • Проблеми поведінки: агресія, бунт, підвищена тривожність, проблеми комунікації, гіперактивна дитина, замкнута дитина. Корекційні заняття.
  • Психосоматика. Соматичні розлади: енурез, заїкання, енкопрез та ін.
  • Травмотерапія, робота з дитячими травмами. Розлучення батьків. Методи терапії: ігрова терапія, арт-терапія.
  • Проблеми у школі. Процес навчання: школа та вчителі. Робота з підлітками.

Дати проведення модулів: 1 модуль - 13-14.10.2023; 2 модуль – 10 - 11.11.2023; 3 - 7 модуль – уточняється.

Вартість участі в дводенному модулі - 2900 грн. Для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК» - 2200 грн.

Оновлено: П'ятниця, 29 вересня 2023 14:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Остання можливість доєднатися до курсу «Дитяча та сімейна психологія»