Пишаємося успіхами! — Університет «КРОК»

Пишаємося успіхами!

28 вересня 2023 Новини та події

Вітаємо з отриманням Диплому ІІІ ступеню переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість - суспільство - війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» студента Піддубного Данилу та його наукового керівника Маруховського Олега Олександровича - кандидата політичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК».

Наприкінці червня 2023 року відбувся Конкурс студентських наукових робіт «Особистість - суспільство - війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти». Для участі у конкурсі надійшло понад 200 наукових робіт студентів з 71 закладу вищої і довищої освіти України. До розгляду прийнято 152 роботи. Після рецензування конкурсних робіт незалежними експертами були відібрані кращі роботи. Дуже приємно, що серед кращих була відзначена робота нашого студента Піддубного Данила та його наукового керівника Маруховського Олега Олександровича.

Щиро пишаємося та зичимо нових досягнень і подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!

Оновлено: Четвер, 28 вересня 2023 19:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося успіхами!