Архів оголошень — Університет «КРОК»

Минулі події

04 жовтня 2022 Архів оголошень

Шановні магістри 2-го курсу, спеціальність «Менеджмент»: ОП «Адміністративний менеджмент», ОП «Управління закладами освіти»,ОП «Управління проєктами», ОП «Якість, стандартизація, сертифікація» денної, заочної, дистанційної форми навчання команда кафедри управлінських технологій запрошує Вас на настановчу-зустріч щодо організації виробничої практики!

02 жовтня 2022 Архів оголошень

 

Шановні студенти, які вступили цього року на заочну та дистанційну форму навчання Університету «КРОК» (1 курс) запрошуємо Вас на урочисту церемонію «Посвяти у студенти – 2022» онлайн!

30 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти, які вступили цього року на денну форму навчання Університету «КРОК» (1 курс) запрошуємо Вас на урочисту церемонію «Посвяти у студенти – 2022»!

28 вересня 2022 Архів оголошень

Агов, майбутні студенти та студентки!
Запрошуємо Вас поставити будь-які запитання щодо вступу та особливостей процесу навчання за спеціальністю «Психологія» в Навчально-науковому інституті психології Університету «КРОК».

23 вересня 2022 Архів оголошень

Запрошуємо на річний сертифікатний навчальний курс «Дитяча та сімейна психологія» (навчання консультуванню з дитячих та сімейних проблем), 7-й набір!

22 вересня 2022 Архів оголошень

22 вересня 2022 року о 13:00 у приміщенні ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» (читальна зала) відбудеться благодійний аукціон картин Дмитра Ткача – Надзвичайного та Повноважного Посла, доктора політичних наук, професора, проректора з міжнародних зв’язків Університету «КРОК».

21 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти 3-го і 4-го курсу спеціальності «Маркетинг» денної, заочної, дистанційної форми навчання, запрошуємо Вас на організаційну зустріч із завідуючою кафедри Петровою Іриною Леонідівною, а також командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки.

21 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти, батьки!
Запрошуємо на організаційну зустріч з представниками Національного університету оборони України імені І.Черняховського щодо навчання на військовій кафедрі: спеціальності, умови вступу тощо.

20 вересня 2022 Архів оголошень

20 вересня 2022 року о 13:05 відбудеться «Відкрита зустріч студентів з адміністрацією Університету та Коледжу»!

15 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти,
давній партнер Університету «КРОК» Університет Фоджа (Італія) пропонує Вам взяти участь у відборі на отримання стипендії за програмою мобільності (обміну) на перший семестр 2022-2023 н.р.!

07 вересня 2022 Архів оголошень

Ти ініціативний? Бажаєш отримати додаткові компетенції? Мрієш про міжнародний досвід? Перебуваєш в Україні або в Європі?

05 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти, які вступили цього року на денну форму навчання Фахового коледжу Університету «КРОК»  запрошуємо Вас на урочисті церемонії «Посвяти у студенти – 2022»!

03 вересня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники!!!
Раді анонсувати можливість поспілкуватися в онлайн-форматі з директором навчально-наукового інституту психології, кандидатом психологічних наук, професором Сингаївською Іриною Валентинівною!

31 серпня 2022 Архів оголошень

Агов, вступники та вступниці!
Час початку навчання стає все ближче і ближче...І ще стільки всього потрібно встигнути зробити, підготувати, подати та ОБРАТИ!

26 серпня 2022 Архів оголошень

Агов, вступники та вступниці! Час початку навчання стає все ближче і ближче...І ще стільки всього потрібно встигнути зробити, підготувати, подати та ОБРАТИ!

23 серпня 2022 Архів оголошень

23 серпная 2022 року запрошуємо стати учасником прямого ефіру від UGEN для викладачів та працівників наукової сфери!

19 серпня 2022 Архів оголошень

До уваги студентів Університету «КРОК» спеціальностей «Менеджмент» та «Комп’ютерні науки»!

17 серпня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники!
Є запитання щодо вступу? Не знаєте чого очікувати від навчання в найближчі 4-ри роки? Цікавить які дисципліни вивчають психологи? А можливо, хотіли б дізнатися про діяльність психолога? І ще безліч запитань залишається в голові...

11 серпня 2022 Архів оголошень

Шановні колеги!
11 серпня 2022 року об 11:00 відбудеться дистанційне розширене засідання Вченої ради Університету «КРОК».

10 серпня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники!
Раді Вам анонсувати можливість поспілкуватися в онлайн-форматі з директором навчально-наукового інституту психології, кандидатом психологічних наук, професором Сингаївською Іриною Валентинівною!

10 серпня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники!
Раді Вам анонсувати можливість поспілкуватися в онлайн-форматі з директором навчально-наукового інституту психології, кандидатом психологічних наук, професором Сингаївською Іриною Валентинівною!

21 липня 2022 Архів оголошень

Шановні випускники та викладачі Університету «КРОК»!
Щиро раді повідомити Вам графік проведення церемоній вручення дипломів цьогорічним бакалаврам.

13 липня 2022 Архів оголошень

КРОКівці, цього року війна раптово та безжально змінила наші життя. Але і в цій новій реальності має бути місце для щирих посмішок, теплих зустрічей та вже традиційних липневих загальних зборів Асоціації випускників.

27 червня 2022 Архів оголошень

Кафедра маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» з нагоди свого 20-ти річчя запрошує на тріаду Showroom «Історія успіху, майбутні перемоги».

27 червня 2022 Архів оголошень

Запрошуємо доєднатись до мистецького заходу «З Україною в серці» у рамках марафону «КРОКуємо до Перемоги»!

07 червня 2022 Архів оголошень

Літо у нашому освітянському житті – це завжди не лише період таких бажаних відпусток, але і час ухвалення рішень. Як правило, каскади управлінських призначень і кадровий редизайн в освітніх установах завжди припадає на спекотну в усіх сенсах пору року. Погодьтеся, що продуктивність праці завжди вища, коли почуваєшся комфортно як на керівній позиції, так і на керованій. Отож, давайте разом почнемо готуватися і до «сезону рішень», і до нових викликів, і до нових ролей. Чому б ні? Війна триває? Так, але найгірше, що можна зробити під час війни, це затьмарити просвіту і зупинити освіту. Аби цього не відбулося ми і створили курс професійного розвитку «Управлінський інтелект для освітян».

19 травня 2022 Архів оголошень

19 травня 2022 року о 14:30 в Університеті «КРОК» та Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбудеться захід, присвячений національному Дню вишиванки.

18 травня 2022 Архів оголошень

Сьогодні єднання та слово, що єднає, є силою й зброєю проти агресора. Напад рф на Україну не став вироком, а став могутнім викликом, і наш сталевий український дух та величезне щире серце його тримають гідно.

12 травня 2022 Архів оголошень

Не сумніваємось, що єднання з Україною - це стан душі кожного українця і кожної українки, нині і повсякчас. Міцно обіймаємо кожного і, звичайно, наш Марафон є міцними обіймами для Університету «КРОК», якому виповнюється 30 років.

29 квітня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники,
звертаємо Вашу увагу, що прийом документів до аспірантури подовжено до 29 квітня 2022 року.

26 квітня 2022 Архів оголошень

Шановні колеги!
26 квітня 2022 року на базі Університету «КРОК» відбудеться Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку».

22 квітня 2022 Архів оголошень

Все буде Україна! Війна спробувала завадити вступу до магістратури з психології. Та ми – вперті й наполегливі, адже навчатися в магістратурі Університету «КРОК», ми впевнені, багато хто вважає за щастя (так, ми ще й скромні).

19 квітня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти!
28 квітня 2022 року о 14:00 в Microsoft Teams відбудеться КОНКУРСНИЙ відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності (обміну).

18 квітня 2022 Архів оголошень

Шановні вступники! Все буде Україна! І вступу 2022 бути!
Інформація для вступників на бакалаврат у 2022 році.

18 квітня 2022 Архів оголошень

Мрієш провести навчальний семестр в Європі? Бажаєш дізнатися про програми мобільності (обміну), які пропонує Університет «КРОК»?

16 березня 2022 Архів оголошень

Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК»
запрошує всіх бажаючих на безкоштовний семінар для непсихологів
«Кризова психологічна самодопомога в умовах війни».

08 березня 2022 Архів оголошень

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК» запрошує всіх бажаючих на безкоштовний семінар для непсихологів «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни».

24 лютого 2022 Архів оголошень

30 років Україна долає пострадянський синдром... І 30 років поспіль покоління українців мріють про щасливу країну, творять її і виборюють, 8 років виборюють ціною власного життя...

17 лютого 2022 Архів оголошень

17 лютого 2022 року о 16:00 до Дня національної єдності та у рамках Місяця Студентського наукового товариства відбудеться дискусійна панель за участю студентської молоді Коледжу.

16 лютого 2022 Архів оголошень

Виклики нової реальності постають перед нами, освітянами, дедалі частіше, охоплюючи в той чи інший спосіб увесь спектр наший компетентностей. Втім, якщо професійно-орієнтовані когнітивні здібності ми тренуємо постійно, то про зміцнення, а досить часто – просто про підживлення емоційного інтелекту згадуємо лише тоді, коли геть знесилюємо. Наразі саме він, цей «таємний лицар» на ім'я «Емоційний Інтелект», стає чи не основною рушійною силою нашої життєстійкості. Зазвичай те, що науково-педагогічна діяльність є дуже «нервовою», розуміється «за замовчанням», і кожен/кожна намагається давати раду собі самостійно. Однак ми знаємо, що завдяки спільним, а не відокремленим зусиллям можемо досягти значно грандіозних результатів.

31 січня 2022 Архів оголошень

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 2218-Е від 21.12.2021 року в Університетi «КРОК» буде проводитись акредитаційна експертиза ОПП «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» з 31 січня по 2 лютого 2022 року.

19 листопада 2021 Архів оголошень

19 листопада 2021 року відбудеться online meet-up «Управління проєктами в агробізнесі: успішні кейси».

15 листопада 2021 Архів оголошень

Шановні студенти!
З 15 листопада до 03 грудня 2021 року у форматі серії Teams-конференцій в Університеті відбудеться VІ Науково-практичний студентський круглий стіл «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право».

08 листопада 2021 Архів оголошень

8 листопада 2021 року у Фаховому Коледжі Університету «КРОК» стартує тиждень української писемності та мови.

04 листопада 2021 Архів оголошень

4-5 листопада 2021 року в навчально-науковому інституті менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК» відбудеться онлайн-форум: «Дизайн управлінської освіти упродовж життя у гібридному світі».

30 жовтня 2021 Архів оголошень

30 жовтня 2021 роки ми зробимо те, що нам вдається найкраще – зібратися знову разом! Креативна команда та гаранти програм, що прокачують студентів, завжди мають бути в тренді. Практики дарують досвід, студенти завжди тримають викладачів в тонусі. Кожен учасник процесу має важливу роль у формуванні найкращих маркетологів України.

20 жовтня 2021 Архів оголошень

Мрієш провести навчальний семестр в Європі? Бажаєш дізнатися про програми мобільності (обміну), які пропонує Університет «КРОК»? Почути історії успіху минулих учасників?

Сторінка 1 з 5
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром)