Архів оголошень — Університет «КРОК»

Минулі події

14 лютого 2024 Архів оголошень

З 14 лютого 2023 року з 18:00 до 21:00 розпочне свою роботу група психологічної взаємодопомоги (8-ий набір). Всього відбудеться 10 зустрічей щовівторка.

08 травня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, партнерський університет ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) пропонує Вам взяти участь у конкурсі на отримання державної стипендії від Республіки Литва на участь у програмі короткотермінового (семестрового) обміну («Short term (1-2 semesters) studies»).

02 травня 2023 Архів оголошень

Шановні магістри І-го курсу, спеціальність «Менеджмент», ОП «Менеджмент організацій» (весняний набір) команда кафедри технологій Університету «КРОК» запрошує Вас на організаційну зістріч «КРОКУЄМО РАЗОМ!».

29 квітня 2023 Архів оголошень

Запрошуємо 29 квітня 2023 року з 10:00 до 15:00 відвідати Фестиваль неідеальних людей в Університеті «КРОК».

28 квітня 2023 Архів оголошень

Шановні друзі!
Команда Кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» запрошує Вас на випуск магістрів 2023 року, спеціальність «Менеджмент».

25 квітня 2023 Архів оголошень

Без чого неможливий старт кар’єри для студента? Звісно ж, без оцінки власних навичок та їх правильної подачі в резюме. Але недостатньо просто мати загальне уявлення про цей процес. Компанії знають, чого вони хочуть від своїх спеціалістів, тому бажають співпрацювати лише з тими, хто може проявити себе.

20 квітня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти!

19 квітня 2023 року о 14:00 в Microsoft Teams відбудеться КОНКУРСНИЙ відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності (обміну).

20 квітня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, ми раді запросити вас на зустріч з представниками компанії Oracle!

18 квітня 2023 Архів оголошень

24 квітня 2023 року виповниться 60 років з дня підписання Віденської конвенції про консульські зносини. Ця Конвенція виконала два головні завдання: конкретизувала норми звичаєвого права, надала їм форму договірного права; закріпила консульські функції і привілеї, що за своїм змістом значно ширші порівняно з тими, що виникають зі звичаєвого права.

15 квітня 2023 Архів оголошень

Щиро запрошуємо всіх вступників на І курс спеціальності «Дизайн» до участі у конкурсі «Творчий КРОК до омріяної професії».

12 квітня 2023 Архів оголошень

Вітаємо, шановна КРОКівська спільнота!
Проєктна група ЦРК «Характерники» запрошує Вас на другий захід проєкту «Крок до успіху», нашим гостем буде Голова Правління Громадської Організації «Асоціація випускників Університету КРОК», Директор Центру Розвитку Кар’єри - Олександр Карлов, який розповість свою історію успіху та поділиться корисними порадами зі студентами!

12 квітня 2023 Архів оголошень

Мрієш провести навчальний семестр в Європі? Бажаєш дізнатися про програми мобільності (обміну), які пропонує Університет «КРОК» та отримати інформацію про стипендіальні програми?

11 квітня 2023 Архів оголошень

Шановна КРОКівська родино, Студентська рада та Департамент зі студентських питань вітає вас з Великодніми святами!

03 квітня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти,
Університет Халіч (Haliç University) запрошує Вас взяти участь у відборі на семестрове навчання в Стамбулі в осінньому семестрі 2023-2024 навчального року з можливістю отримання стипендії в рамках програми Erasmus+ KA171!

03 квітня 2023 Архів оголошень

Студентська спільното, не проґавте унікальної можливості відвідати захід від Центру розвитку кар'єри та партнерів - Міжнародної логістичної компаніЇ FM Logistic.

30 березня 2023 Архів оголошень

Шановна КРОКівсько родино!
Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін запрошує Вас взяти участь у Конкурсі есе «KROK AND I: LOVE STORY THAT NEVER ENDS».

29 березня 2023 Архів оголошень

Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК» запрошує всіх бажаючих на безкоштовний семінар для психологів і непсихологів «Кризова психологічна самодопомога в умовах війни-21».

15 березня 2023 Архів оголошень

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науковій конференції «ДИЗАЙН І МИСТЕЦТВО УКРАЇНИ У ЧАСИ НАЦІОНАЛЬНОГО СУПРОТИВУ», приуроченій до річниці протистояння України російському вторгненню.

10 березня 2023 Архів оголошень

За ініціативи кафедри маркетингу та поведінкової економіки та громадської організації Асоціаціії саперів України в рамках реалізації проєкту «Save the children» для здобувачів Фахового коледжу та студентів І-го курсу Університету відбудеться ІІІ Консультаційний тренінг «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ».

10 березня 2023 Архів оголошень

Університет «КРОК» оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

07 березня 2023 Архів оголошень

Шановні колеги і студенти, раді повідомити Вам, що благодійна майстерня Студентської ради Університету продовжує реалізовувати оригінальні і креативні збори для наших захисників!

04 березня 2023 Архів оголошень

Alarm! Це не навчальна тривога!
Це старт запуску довгоочікуваних IT-змагань України — Хакатон INT20H. INT20H — хакатон для студентів, задача яких знайти діджитал-рішення в обраній категорії за 20 годин.

03 березня 2023 Архів оголошень

За ініціативи кафедри маркетингу та поведінкової економіки та друга і партнера кафедри - Щербини Сергія Володимировича у співпраці з громадською організацією Асоціацією саперів України в рамках реалізації Проєкту «Save the children» для здобувачів Коледжу та студентів І-ІІ-го курсу Університету продовжується серія консультаційних тренінгів «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ».

02 березня 2023 Архів оголошень

Шановні викладачі,
навчально-науковий інститут міжнародної освіти запрошує Вас взяти участь у відборі на викладацьку мобільність в партнерських ЗВО:

01 березня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти!
Кафедра психології запрошує вас на Тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни (з елементами арттерапії).

28 лютого 2023 Архів оголошень

Команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» запрошує на ДЕБАТИ «СВІЙ БІЗНЕС VS НАЙМАНА ПРАЦЯ».

23 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти! Запрошуємо Вас доєднатись на Олімпіаду з логістики.

23 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас на випуск магістрів 2023 року.

21 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні колеги та партнери!
Запрошуємо взяти участь у Національному семінарі «Дуальна освіта в Україні: проєктний досвід та перспективи впровадження», який відбудеться 21 лютого об 11:00 онлайн (Teams).

14 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!
На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests».

13 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти і колеги!
Студентська рада Університету та Департамент зі студентських питань до Дня народження студентського самоврядування проведе тиждень проєктів та заходів різного спрямування.

10 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» денної, заочної, дистанційної форми навчання, запрошуємо Вас на консультаційний тренінг «10 КРОКІВ ДЛЯ НАПИСАННЯ УСПІШНОЇ КУРСОВОЇ РОБОТИ» із завідувачкою кафедри Петровою І.Л. та командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки.

08 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!
На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію Ph.D., директора з освіти в Coursetune Jonathan Cisco «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States».

01 лютого 2023 Архів оголошень

1 лютого 2023 року о 13:20 відбудеться незмінний проєкт від Центру розвитку кар'єри та Асоціації випускників Університету КРОК «ПоКРОКово до кар'єри».

01 лютого 2023 Архів оголошень

«Екологізація сучасного освітнього простору: основні вектори інноваційної трансформації та шляхи їх впровадження» проводиться в рамках реалізації проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP

31 січня 2023 Архів оголошень

31 січня 2023 року - 1 лютого 2023 року Університет «КРОК», Фаховий коледж Університету «КРОК», Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС» презентують міжнародний науково-практичний онлайн-нетворкінг International Highlight Event «Екологізація сучасного освітнього простору: основні вектори інноваційної трансформації та шляхи їх впровадження» проводиться в рамках реалізації проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» / CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP

30 січня 2023 Архів оголошень

Шановні колеги!
Університет «КРОК» запрошує взяти участь у програмі підвищення кваліфікації – ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ.

19 січня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! В рамках Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на курс лекцій з кризового менеджменту від британського професора, виконавчого директора Інституту управління стратегічними ризиками (м. Лондон) David Rubens.

12 січня 2023 Архів оголошень

Шановні бакалаври ІV-го курсу, спеціальність «Менеджмент» денної, заочної та дистанційної форми навчання команда кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» запрошує Вас на настановчу зустріч щодо організації переддипломної практики!

12 січня 2023 Архів оголошень

06-10 лютого 2023 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM проходитиме Зимова школа медіації 2023 організатором котрої виступає Міжнародний Центр Медіації BSK.

25 грудня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти!
Адміністрація Університету «КРОК» систематично проводить соціологічне опитування серед студентів з метою подальшого удосконалення роботи Університету.

23 грудня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!
У рамках Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн-лекція Raymond A. Lutzky «Creating Persuasive «Digital Moments».

19 грудня 2022 Архів оголошень

Шановні студенти, команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки, запрошує Вас на відкрите засідання наукового гуртка на тему: «Нейромаркетинг: аспекти застосування».

14 грудня 2022 Архів оголошень

Шановні здобувачі бакалаврату, спеціальність «Маркетинг» денної, заочної, дистанційної форми навчання запрошуємо Вас на організаційну зустріч із командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки.

09 грудня 2022 Архів оголошень

Згідно статистичних даних, компанії втрачають мільярди прибутку тільки через конфлікти. В бізнесі конфліктують всі: працівники один з одним, з клієнтами, контрагентами, партнерами, роботодавцями та власниками компаній, партнери між собою. Ми втрачаємо самоконтроль і дозволяємо емоціям керувати нашої поведінкою, і в саме в цей час компанії втрачають гроші.

07 грудня 2022 Архів оголошень

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Інформуємо Вас про проведення ІV Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку», яка відбудеться 7 грудня 2022 року в ВНЗ «Університеті економіки та права «КРОК» у дистанційному форматі.

05 грудня 2022 Архів оголошень

В чудеса вірити треба! Адже незабаром новорічні свята й Святий Миколай завітає до кожної домівки та обов'язково подарує надію, радість, світло і тепло! Сьогодні це особливо важливо! Сьогодні віра, єдність, любов - це потужна зброя у боротьбі за свободу України! А наші Захисники, наші Герої ЗСУ теж мають відчути нашу підтримку й міцні обійми!

01 грудня 2022 Архів оголошень

Запрошуємо студентів, науковців, викладачів, докторантів,
аспірантів, представників державних установ взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції
молодих учених та студентів «Міждисциплінарні
дослідження науки ХХІ століття», яка відбудеться
1 грудня 2022 року.

30 листопада 2022 Архів оголошень

Шановні магістри 1-го курсу, спеціальність «Менеджмент»: ОП «Управління закладами освіти», ОП «Якість, стандартизація, сертифікація» денної, заочної, дистанційної форми навчання команда кафедри управлінських технологій запрошує Вас на Організаційну зустріч:

Сторінка 1 з 5
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром)