09 липня 2019 Новини та події

З вересня 2018 р. в Університеті стартувала програма KROK-SUCCESS, до якої були залучені студенти 1 курсу усіх спеціальностей.

11 травня 2019 Новини та події

7 травня 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» представили творчі розробки екскурсійних маршрутів по Києву англійською мовою в рамках проекту «Студентський туристичний Startup «Мандрівки чарівним Києвом».

11 квітня 2019 Новини та події

З 8 квітня 2019 року розпочався другий етап реалізації спільного проекту кафедри туризму і кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін «Мандрівки чарівним Києвом» для студентів І курсу спеціальності «Туризм».

25 березня 2019 Новини та події

13 березня 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» розпочали реалізацію проекту «Мандрівки чарівним Києвом» – спільного проекту кафедри туризму і кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін («Англійський клуб»).

Сторінка 1 з 6