17 березня 2020 Новини та події

5 березня 2020 року кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету вдруге провела оригінальний захід англійською мовою у форматі кулінарного батлу.

16 березня 2020 Новини та події

4 березня 2020 р. у рамках ІІІ Тижня іноземних мов в Університеті «КРОК» вперше відбувся конкурс відеокліпів My Hollywood.

12 березня 2020 Новини та події

Зупинися, миттєвість, ти прекрасна! – Це дивовижне відчуття прекрасного подарували нам автори чудових робіт фотоконкурсу One-Shot-Mood-2020 – студенти та викладачі Університету, студенти КЕПІТу.

12 березня 2020 Новини та події

2 березня 2020 року у рамках Тижня іноземних мов, котрий проходив вже втретє, відбувся конкурс талантів «Pygmalion», який натхненно та яскраво відкрив глядачам нові імена, нові обличчя, нові креативні ідеї учасників заходу.

Сторінка 1 з 8