Кулінарне шоу ACE OF CAKES — Університет «КРОК»

Кулінарне шоу ACE OF CAKES

20 квітня 2023 Новини та події

13 квітня 2023 року відбулося кулінарне шоу ACE OF CAKES у рамках V Тижня іноземних мов. У конкурсі брали участь 2 групи студентів 1 курсу факультету ФЕП, які розділилися на команди «Tasters» та «Crazy dumplings».

Ведучими шоу стали студентки Острянська Альона та Павлова Анастасія.

Шоу складалося з 4 конкурсів, розпочалося з конкурсу «Greeting contest» - привітання команд.

Наступним конкурсом став «Cooking quiz», під час якого команди відповідали на запитання, пов’язані з кулінарною тематикою.

Третій конкурс отримав назву «What`s the word», у якому студенти мали описати англійською мовою декілька слів, не називаючи їх, а інша команда повинна була ці слова відгадати. У фінальному конкурсі «Presentation of the dish» команди працювали з лексико-граматичним завданням і презентували рецепт страви англійською мовою.

Шоу завершилося відеороликом з рецептом приготування страви. Автор відеоролику –капітан команди «Tasters» Семенов Дмитро, група МА-22.

Перемогу в конкурсах отримала команда «Tasters».

У шоу взяли участь 19 студентів, найбільш активними з них були Семенов Дмитро, Жевлак Ярослав, Маркова Єлизавета, Кривенко Анжела, Дрозд Ірина, Острянська Альона, Павлова Анастасія, Лобунець Мар’яна, Антонюк Ірина, Доманський Ігор та Яворська Анюта.

Оновлено: П'ятниця, 21 квітня 2023 23:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кулінарне шоу ACE OF CAKES