Лекція курсу: «Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s» — Університет «КРОК»

Минулі події

Лекція курсу: «Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s»

19 січня 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! В рамках Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на курс лекцій з кризового менеджменту від британського професора, виконавчого директора Інституту управління стратегічними ризиками (м. Лондон) David Rubens.

Перша лекція курсу – «Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s» – відбудеться 19 січня о 15:00.

Пройшовши даний курс, ви дізнаєтесь про проблеми, пов’язані з розумінням поточних кризових подій, підходи, необхідні для ефективного реагування на них, основні причини нашої нездатності ефективно підготуватися до кризових подій, а також структуру і можливості для управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам майбутнього покоління.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь!

Наступні лекції David Rubens в рамках курсу з кризового менеджменту:

Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience - Lessons Identified / Lessons (Not) Learned: Why Can’t we Get It Right? Creating The Next-Generation Risk Management Framework. Пропонуємо зареєструватися на лекції, перейшовши за відповідними посиланнями. Згодом вас проінформуємо про дату та час їх проведення.

Довідково про лектора: David Rubens – основні факти про його професійне життя:

  • доктор наук з безпеки та управління ризиками;
  • в Університеті Портсмута (2015) захистив дисертацію про альтернативні системи командування та контролю для стратегічного управління та прийняття критичних рішень у складних кризових ситуаціях;
  • професор Європейського центру миру та розвитку Університету миру ООН (Белград) та програмним директором Міжнародної програми післядипломного навчання зі стратегічного ризику та управління кризами;
  • доцент Берлінської школи економіки та права на магістерській програмі з управління безпекою та доцент програми МВА Університету Глостершира;
  • спеціалізується на управлінні надскладними системами, пов’язаними з управлінням містом і критичною національною інфраструктурою;
  • у 2018 році заснував Інститут управління стратегічними ризиками (ISRM), який зарекомендував себе як провідна платформа для науковців, практиків і політиків у різних сферах, пов’язаних із безпекою, ризиками та управлінням кризами.

У рамках ISRM Рубенс розробив низку акредитованих у Великобританії навчальних програм зі стратегічного ризику та управління кризами, які він проводить на семінарах по всьому світу для керівників вищої ланки в міністерствах і відомствах, корпоративних організаціях і глобальних неурядових організаціях.

Оновлено: Четвер, 19 січня 2023 15:38
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Лекція курсу: «Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s»