Минулі події

07 квітня 2020 Новини та події

3 квітня 2020 року в онлайн режимі в Університеті «КРОК» відбулася Науково-практична конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки «Розвиток економічної науки видатними науковцями з української діаспори».

07 квітня 2020 Новини та події

Шановні колеги!
Секція фізичного виховання та спортивного туризму вітає з Благовіщенням та Всесвітнім днем здоров’я!

06 квітня 2020 Новини та події

06 квітня 2020 року, у складних умовах карантину Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки Університету «КРОК», використовуючи сучасні технології дистанційного навчання, розпочав реалізацію Проєкту «Україна-Норвегія» – «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проекту «Україна-Норвегія» в державну систему».

06 квітня 2020 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої освітньо-професійної програми першого рівня вищої освіти (бакалавр) галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 072  Фінанси, банківська справа та страхування.

06 квітня 2020 Новини та події

Якщо у тебе й досі виникають запитання щодо змін у графіку навчального процесу. Якщо ти й досі не знаєш куди писати, щоб відновити втрачений пароль...

02 квітня 2020 Новини та події

Шановні студенти! Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким! 

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2020