Aлярм! Проведи час на карантині пізнавально та з користю!

10 квітня 2020 Новини та події

Шановні студенти, а також викладачі!
Наші партнери — платформа онлайн-курсів Coursera — пропонують провести час на карантині пізнавально і з користю.

Студенти, Ви можете обрати один (або декілька) курсів на онлайн-платформі Coursera та не просто безкоштовно прослухати, а, навіть, більше — виконати різноманітні завдання курсу і в результаті отримати сертифікати підтвердження про його проходження від провідних навчальних закладів світу. Крім того, для студентів, котрі отримають сертифікати підтвердження про проходження курсу, результат буде зараховано як оцінку за відповідну дисципліну.

Викладачі, Ви маєте унікальну можливість безкоштовно підвищити свою кваліфікацію та поглибити рівень знань у тій чи іншій сфері, обравши один (або декілька) курсів на онлайн-платформі Coursera, а також, виконавши завдання, отримати сертифікати підтвердження про його проходження від провідних навчальних закладів світу.

Для того, щоб приєднатися до курсів, необхідно:

• створити файл у форматі txt
  • у файлі вказати прізвище, ім'я та електронну пошту (Office 365) у такому порядку: Ім’я Прізвище, пошта. Наприклад, Степан Степаненко, stepanenkos@krok.edu.ua, Марія Петренкo, petrenkom@krok.edu.ua
  • надіслати файл за адресою: o.tymchuk@krok.edu.ua

Чекаємо на Ваші листи!

Мийте руки з милом, залишайтеся вдома та проводьте час пізнавально і з користю!

Оновлено: П'ятниця, 10 квітня 2020 13:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Aлярм! Проведи час на карантині пізнавально та з користю!