Залишайтеся вдома та будьте інформаційно здорові! — Університет «КРОК»

Залишайтеся вдома та будьте інформаційно здорові!

10 квітня 2020 Новини та події

Навчально-науковий Інститут медицини Університету «КРОК» тісно співпрацює з Державною установою «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України», бере активну участь у конференціях, різноманітних заходах Центру.

Наразі, у зв’язку з карантином, сайт Центру містить багато корисної інформації щодо Covid-19, про роботу фахівців з медсестринства, які завжди поруч зі своїми пацієнтами.

До Вашої уваги активні посилання:

відео

YouTube канал

сайт

Telegram-канал @nursingUA

Багато пізнавальної інформації містить і сайт Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Наші партнери допоможуть бути в курсі всіх новин і подій, які захищають наше здоров’я.

Слідкуйте за актуальною інформацією! Будьте обізнані! Не панікуйте! Знайдіть час для здоров’я!

Оновлено: П'ятниця, 10 квітня 2020 16:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Залишайтеся вдома та будьте інформаційно здорові!