Новини та події кафедри прикладної медицини — Університет «КРОК»
02 січня 2024 Новини та події

Сьогодні ми раді оголосити про підписання Договору про співпрацю між Київською обласною клінічною лікарнею та Університетом «КРОК». Ця співпраця відкриває нові можливості як для наших майбутніх медиків, так і для працівників та пацієнтів лікарні.

20 грудня 2023 Новини та події

Науково-практична діяльність є одним з найважливіших напрямків навчально-наукового інституту медицини Університету «КРОК». Спілкування з колегами з усієї України, обмін досвідом, популяризація інституту в медичній та науковій спільнотах та закладення підгрунтя для ймовірної спільної діяльності формує потужних розвитковий потенціал даного напрямку та пізнаваність серед майбутніх абітурієнтів.

07 грудня 2023 Новини та події

Шановні колеги!
З радістю запрошуємо Вас взяти участь у семінарі на тему «Охорона здоров'я, як пріоритетний напрям державної діяльності», що відбудеться в межах V Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку»

19 липня 2023 Новини та події

18 липня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) і Вищим навчальним закладом «Університет економіки і права «КРОК» (Університет «КРОК»). Свої підписи під документом поставили голова Держлікслужби Роман Ісаєнко та президент Університету «КРОК» Сергій Лаптєв.

Сторінка 1 з 3