Прохання про своєчасність сплати за навчання — Університет «КРОК»

Прохання про своєчасність сплати за навчання

02 квітня 2020 Новини та події

Шановні студенти! Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким!

Адміністрація Університету і всі його структурні підрозділи продовжують свою роботу та намагаються створити якомога комфортніші умови для Вас, аби Ви продовжили навчальний процес у дистанційному режимі.

Ми усвідомлюємо складність сьогоднішньої ситуації, але просимо віднестися з розумінням до прохання про своєчасність сплати за навчання, оскільки від цього залежить повноцінне функціонування нашого Університету. На сьогодні прийнято рішення про те, що у разі оплати за освітні послуги до 15 квітня 2020 рокупеня, яка утримується за прострочені строки оплати, не буде нараховуватися.

Обирайте безготівкову оплату!

Ми пропонуємо Вам скористатися одним із зручних для Вас способів, зазначених на сайті Університету:  варіанти оплати. Ще раз дякуємо Вам за розуміння і підтримку!

Із повагою Ваш Університет «КРОК»

Оновлено: Четвер, 02 квітня 2020 11:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Прохання про своєчасність сплати за навчання