UGF_Міжнародні лекції — Університет «КРОК»

Минулі події

UGF_Міжнародні лекції

14 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!
На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests».

Дата та час: 14 лютого о 17:00.

Короткий опис до лекції: Ця лекція ознайомить із деякими вдосконаленими алгоритмами машинного навчання, які дозволяють досягти найсучаснішої продуктивності для багатьох прикладних завдань.

Лінк на реєстрацію.

Про лектора: Volodymyr Kuleshov — доцент Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктор філософії. Отримав ступінь бакалавра з математики та інформатики в Університеті Макгілла, а також ступінь доктора філософії у Стенфордському університеті в галузі комп’ютерних наук, де він отримав нагороду Артура Семюеля за найкращу тезу. Сфера наукових інтересів — машинне навчання та його застосування в наукових відкриттях, здоров’я та сталий розвиток. Його роботи були представлені в журналах Nature Biotechnology, Nature Medicine, Nature Communications і Scientific American.
Він отримав стипендію аспіранта NSERC і аспіранта Стенфордського університету. Є співзасновником і головним технологом Afresh, стартапу, який зосереджується на автоматизації ланцюга постачання продуктів харчування за допомогою штучного інтелекту з метою зменшення харчових відходів.

Оновлено: Вівторок, 14 лютого 2023 16:59
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok