Онлайн-лекція Ph.D., директора з освіти в Coursetune J.Cisco — Університет «КРОК»

Минулі події

Онлайн-лекція Ph.D., директора з освіти в Coursetune J.Cisco

08 лютого 2023 Архів оголошень

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!
На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію Ph.D., директора з освіти в Coursetune Jonathan Cisco «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States».

Дата та час: 08 лютого о 17:00.
Короткий опис до лекції: Під час лекції ви дізнаєтеся про основні елементи якісних методів, які використовують американці в своїх дослідженнях; дослідницькі парадигми, якісні дизайни, а також розглянете деякі приклади дослідницьких питань, які піддаються якісному аналізу.

Про лектора: Jonathan Cisco — Ph.D., директор з освіти в Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти та засновник The Grad Academy, академічної консультаційної групи для професорів і аспірантів. Завдяки Jonathan Cisco понад тисяча аспірантів отримали наукові ступені. Дослідження Джонатана зосереджені на практиках грамотності у вищій освіті, включаючи демістифікацію складних концепцій у різних дисциплінах.

Його роботи були опубліковані в Higher Education Research and Development, Journal of Further and Higher Education, Literacy and Instruction, and Teaching and Learning Inquiry. Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка - https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтес

Оновлено: Четвер, 09 лютого 2023 19:04
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Онлайн-лекція Ph.D., директора з освіти в Coursetune J.Cisco