Новини та події центру розвитку кар’єри — Університет «КРОК»
17 квітня 2024 Новини та події

Центр розвитку кар'єри «КРОК» завжди радий отримувати запрошення на корпоративні заходи від наших  партнерів-стейкголдерів.

12 квітня 2024 Новини та події

11 квітня 2024 року відбулась захоплююча зустріч студентів Фахового коледжу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з представниками адміністрації коледжу та партнерами-стейкголдерами.

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року в рамках проєкту «Професійний крок» відбулась захоплююча зустріч випускниці нашого Університету «КРОК», засновниці компанії GloryFunds та COO благодійного фонду DayByDay Іоани Рапаіч, зі студентами бакалаврами та магістрами спеціальності «Маркетинг». На зустрічі обговорювались питання щодо завдань та можливості проходження виробничої практики студентами Університету.

29 березня 2024 Новини та події

Ми раді повідомити, що 13 наших талановитих здобувачів  IV курсу ОП «Маркетинг» успішно завершили онлайн-практику в одній з провідних компаній України - «Епіцентр К» та отримали сертифікати!

Сторінка 1 з 35