24 вересня 2020 Незабаром

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Асоціацією адвокатів України (ААУ)/Ukrainian Advocates' Association (UAA) та Університетом «КРОК» зазначені основні напрямки співпраці, а саме: підготовка та реалізація спільних заходів, правових проєктів з метою популяризації адвокатської професії.

22 вересня 2020 Новини та події

Плануй свою кар’єру свідомо! Саме під таким лозунгом відбувся майстер-клас від Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» у рамках дисципліни «Вступ до фаху». Тренеркою заходу виступила Анастасія Якименко, профконсультант ЦРК.

26 травня 2020 Новини та події

Щороку, наприкінці квітня студенти 2-3 курсів бакалаврату Університету «КРОК» проходять тренінги з розвитку Soft Skills згідно навчального плану.

14 квітня 2020 Новини та події

Важлива інформація для студентів 2-3 курсів бакалаврату, денної форми навчання Університету «КРОК»!

Сторінка 1 з 17