Новини та події центру розвитку кар’єри — Університет «КРОК»
17 травня 2022 Новини та події

Багато хто зараз починає пошук роботи в іншому місті або навіть за кордоном, тому команда UGEN спільно з Університетом «КРОК» підготувала цікавий, а головне корисний захід – ????Як оформити профіль у LinkedIn аби роботодавець тебе точно помітив?

08 лютого 2022 Новини та події

Запрошуємо студентів взяти участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему: «Революція Гідності» на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

25 червня 2021 Новини та події

23 червня 2021 року відбулись збори студентського активу на основі англомовного клубу розвитку «Bazariki Club».

16 червня 2021 Новини та події

15 червня 2021 року відбулася зустріч директора Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» з керівництвом ТОВ «Україна-Інформ» та підписання Договору про співробітництво.

Сторінка 1 з 20