«Зірку КРОКу» отримали викладачі й студенти Фахового коледжу — Університет «КРОК»

«Зірку КРОКу» отримали викладачі й студенти Фахового коледжу

14 вересня 2023 Новини та події

На Посвяті в студенти Фахового коледжу традиційно відбулося вручення почесних нагород «Зірка КРОКу».

Під час урочистих церемонії нагороду отримали студенти й викладачі. На сцені актової зали номінантів вітала директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва.

• «Зіркою» було відзначено:
  • Жовтяка Ігоря Васильовича - викладача І категорії ( циклова комісія з інформаційних технологій), який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегій навчання, застосовує нестандартні форми проведення занять. Окрім того, Ігор Васильович проводить навчання з «Об’єктно-орієнтованого програмування» англійською мовою, керує Лабораторією з програмування засобів автоматизованої системи управління «Вищого навчального закладу Університет «КРОК».
  • Пантєєва Романа Леонідовича – викладача, який проводить на високому методичному й науковому рівні навчання здобувачів освіти відповідно до програми, використовуючи найефективніші прийоми, методи й засоби навчання. Роман Леонідович активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, готовий самостійно будувати, конструювати нову навчальну діяльність, зумовлену конкретною практичною ситуацією. Викладач організував та провів хакатон разом зі здобувачами освіти Коледжу; постійно отримує найвищий бал серед здобувачів освіти.
  • Гайдучка Олега Олександровича – випускника Коледжу спеціальності «Право» 2012 року, наразі успішного адвоката й викладача, учасника проєкту «Історія одного успіху», справжнього фахівця своєї справи, який не зупиняється на досягнутому і є прикладом для здобувачів освіти й колег.
  • Гричика Георгія - випускника Фахового коледжу спеціальності «Економіка», голову Студентської ради Коледжу 2021-2022 навчальних років, активіста та волонтера впродовж усіх років навчання, молодіжного проєктного лідера, який зробив вагомий внесок у розвиток молодіжного екологічного руху. Георгій - учасник міжнародних молодіжних екологічних ініціатив у рамках Erasmus+ від Європейського Союзу, голова Екологічного клубу Однодумців «ЛОТОС» 2022-2023 навчальних років, має почесні відзнаки за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в місті Києві.
  • Маринчик Анастасію - випускницю Коледжу спеціальності «Фінанси», яка отримала диплом із відзнакою. Анастасія - активістка та волонтерка впродовж усіх років навчання, лідерка Мистецької студії «Арт-КЕПІТ», майстриня з Петриківського розпису, яка провела багато майстер-класів з цього автентичного мистецтва для підтримки Захисників України. Справжня лідерка, усебічно талановита та творча, володарка міських нагород з акторського декламування.
  • Мацьовиту Аліну - випускницю Коледжу спеціальності «Економіка», яка отримала диплом із відзнакою, має високі результати в навчанні й проєктній діяльності, менеджерку Студентської ради Коледжу, співробітницю деканату, старосту групи, солістку Вокальної студії «ВОСК», яка одночасно вміє успішно вирішувати багато завдань, вдало поєднує працю й навчання, має авторитет серед студентів і викладачів.
  • Півак Аліну - випускницю Коледжу спеціальності «Економіка», заступницю голови Студентської ради Коледжу, співробітницю деканату, солістку Вокальної студії «ВОСК», яка успішно поєднує навчання й роботу, відповідально ставиться до своїх обов’язків, бере активну участь у студентському самоврядуванні та проєктній діяльності.

Щиро вітаємо номінантів із почесною нагородою! Пишаємося! Принагідно також приємно відзначити, що студенти - випускники Коледжу, які отримали «Зірки», обрали подальше навчання в нашому Університеті «КРОК»!

Оновлено: Середа, 13 вересня 2023 14:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Зірку КРОКу» отримали викладачі й студенти Фахового коледжу