Вітаємо КРОКівців з нагородами з нагоди Дня молоді — Університет «КРОК»

Вітаємо КРОКівців з нагородами з нагоди Дня молоді

13 вересня 2023 Новини та події

08 вересня 2023 року КРОКівці були відзначені заохочувальними подяками голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Поповцева «за вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, патріотичного виховання молоді, високий професіоналізм та з нагоди Дня молоді».

Серед номінантів:

• Гольцева Аліна Юріївна, директор департаменту зі студентських питань Університету «КРОК», юристконсульт Університету «КРОК», за активну волонтерську діяльність під час війни в Україні та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики.
  • Городецька Вікторія Олександрівна, студентка Університету «КРОК», III курс, с-ть «Дизайн», за активну громадянську позицію.
  • Доценко Надія Юріївна, студентка Коледжу III курс, с-ть «Право», за активну волонтерську діяльність під час війни в Україні.
  • Кочмарук Вікторія Вікторівна, студент Університету «КРОК», ІІІ курс, с-ть «Маркетинг», за активну громадянську позицію.
  • Куренков Олександр Вадимович, студент Коледжу, ІІІ курс, с-ть «Комп’ютерні науки», за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики.
  • Маринчик Анастасія Ігорівна, студентка Коледжу, ІІІ курс, с-ть «Фінанси», за активну громадянську позицію.
  • Поливач Владислава Вячеславівна, студентка Коледжу, II курс, «Право», за активну волонтерську діяльність під час війни в Україні.
  • Рибак Ірина Вікторівна, заступник директора Фахового коледжу Університету «КРОК», за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики.
  • Сумбаєва Людмила Петрівна, директорка Фахового коледжу Університету «КРОК», за активну волонтерську діяльність під час війни в Україні та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики.
  • Янчарук Валентин Владиславович, менеджер зі зв’язків із громадськістю департаменту реклами та зв’язків з громадськістю Університету «КРОК», за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики.

Щирі вітання та побажання міцності й натхнення до нових звершень!

Оновлено: Середа, 13 вересня 2023 13:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо КРОКівців з нагородами з нагоди Дня молоді