Протягом літа відбулися три засідання Teens Skills-up Club — Університет «КРОК»

Протягом літа відбулися три засідання Teens Skills-up Club

13 вересня 2023 Новини та події

Здобувачі освіти Коледжу – учасники Клубу майбутніх лідерів не припиняли влітку свого навчання.

Засідання лідерів, які беруть участь у програмі Education USA Ukraine – покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club, відбулися влітку у форматах офлайн і онлайн. Учасники провели три зустрічі, під час яких розібрали цікаві теми: «Навчання впродовж життя», «Уміння переконувати та вести переговори», «Ораторське мистецтво». Зокрема майбутніх лідерів зацікавили матеріали про ефективне навчання, план особистого розвитку, метод «Прес», важливі складові публічного виступу. І хоча інколи заняття переривалися сигналами повітряної тривоги, це не завадило продовжити засідання в укритті.

Під час зустрічей учасники Клубу виявили активність, вмотивованість та ініціативу. Особливо майбутнім лідерам сподобалися практичні завдання: ігри, вправи, робота в командах. Координує проєкт заступник директора Коледжу з виховної роботи Новак О.М.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Протягом літа відбулися три засідання Teens Skills-up Club