Вітаємо з Ювілеєм співзасновницю Університету «КРОК», Паращенко Л.І. — Університет «КРОК»

Вітаємо з Ювілеєм співзасновницю Університету «КРОК», Паращенко Л.І.

01 вересня 2023 Новини та події

Вчена рада, ректорат, науково-педагогічний колектив, працівники та студенти Університету «КРОК» щиросердно вітають співзасновницю Університету «КРОК» та директорку Київського ліцею бізнесу, докторку наук з державного управління, Заслужену працівницю освіти України Паращенко Людмилу Іванівну!

Вельмишановна Людмило Іванівно!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілейного Дня народження! Зичимо Вам кожен день зустрічати з новими силами, геніальними ідеями, світлими надіями і чудовим настроєм.

У день Вашого Ювілею, бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невпинного руху вперед! Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток Університету «КРОК» і в подальшому.

З глибокою шаною висловлюємо Вам вдячність за мудрість та найблагородніші людські чесноти: шляхетність, відданість справі та вірність професії.

Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Із повагою та правдивою пошаною
Ваша КРОКівська родина

Оновлено: Понеділок, 04 вересня 2023 16:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з Ювілеєм співзасновницю Університету «КРОК», Паращенко Л.І.