Засідання кафедри психології — Університет «КРОК»

Новини та події

Засідання кафедри психології

30 серпня 2023 Новини та події

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри психології. Члени кафедри під керівництвом директора навчально-наукового інституту психології, кандидата психологічних наук, професора Сингаївської Ірини Валентинівни обговорили готовність до роботи у новому 2023-2024 навчальному році.

На засіданні кафедри обговорили плани на 2023-2024 навчальний рік, уточнили особливості організації навчального процесу в бакалавраті, магістратурі та аспірантурі всіх форм (денна, заочна, дистанційна) навчання та інші організаційні та навчально-методичні питання. На засіданні було висвітлено плани роботи та перспективні напрямки розвитку. Оптимізували обов’язки між членами команди з метою надання персоналізованої допомоги кожному студенту Інституту психології. Кафедра психології готова до навчального року.

Навчання студентів денної форми бакалаврату розпочнеться з 1 вересня, заочної та дистанційної форми - з жовтня. Магістри попередніх наборів продовжать навчання з 10 вересня., магістри літнього набору-2023 - з жовтня. Відповідно до правил прийому, затверджених Міністерством освіти та науки України, з 1 вересня розпочнеться друга хвиля набору в бакалаврат та магістратуру за спеціальністю 053 «Психологія». Запрошуємо!

Команда Інституту психології готова до плідної роботи та з нетерпінням чекає зустрічі зі студентами як в аудиторіях Університету, так і на онлайн-заняттях.

Разом до Перемоги! Бережіть себе та рідних!

Оновлено: Понеділок, 04 вересня 2023 16:20
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання кафедри психології