Підсумки участі активістів Коледжу у Lviv Summer School 2023 — Університет «КРОК»

Підсумки участі активістів Коледжу у Lviv Summer School 2023

30 серпня 2023 Новини та події

Добігла до завершення літня школа, організована Erasmus+ від Європейського Союзу в рамках проєкту Climan.

24 серпня 2023 учасники Lviv Summer School захищали свої наукові дослідження з різних тем, але зі спільною ідеєю зміни клімату.

Студенти два тижні готувалися до цієї події. Сформували команди, в яких реалізовували цей проєкт.

Під час роботи учасники здобули нові навички: навчилися створювати порівняльні характеристики, складати схеми та робити висновки з власного соціологічного опитування.

У кожної команди була інформативно насичена презентація, яку вони доповнювали власними думками.

Студенти активно й влучно також відповідали на запитання від журі та аудиторії.

Упевнені, що учасники Lviv Summer School зможуть ефективно обмінюватися власними дослідженнями в майбутньому та розвивати в суспільстві екологічну свідомість.

25 серпня були підбиті підсумки діяльності літньої школи й оголошені призові місця для команд.

Надзвичайно пишаємося, що саме студенти нашого Коледжу посіли всі призові місця!

Вітаємо Калюха Вадима та Лебідь Марію за 3 місце в проєктах літньої школи з темою «Вплив військових дій на клімат». Щирі вітання Венгринович Софії та Петренко Дарʼї за 2 місце з темою «Вплив клімату на водні ресурси». І за почесне 1 місце вітаємо Романчук Олександру та випускників Фахового коледжу Гричика Георгія та Золотову Катерину з темою «Вплив клімату на сільське господарство». Ми безмежно дякуємо організаторам літньої школи за чудові заняття, за безцінний міжнародний досвід, за цікаві екскурсії, за чудові умови проживання та загальну організацію школи, а також за приємні подарунки! У пам’яті наших студентів назавжди залишаться найкращі враження й спогади про Lviv Summer School 2023!

Оновлено: Середа, 30 серпня 2023 15:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підсумки участі активістів Коледжу у Lviv Summer School 2023