Зустріч з відомим дипломатом і митцем — Університет «КРОК»

Зустріч з відомим дипломатом і митцем

29 вересня 2023 Новини та події

29 вересня 2023 року студенти спеціальностей «Журналістика» та «Культурологія» відвідали лекцію Надзвичайного та Повноважного Посла, доктора політичних наук, професора Дмитра Івановича Ткача, члена Національної спілки журналістів України, члена директорату Асоціації зовнішньої політики України, відомого митця-кераміста.

Дмитро Ткач презентував останні свої дослідження з міжнародної журналістики, що викликало особливу зацікавленість студентів. Багатий практичний досвід професійного дипломата, його практичні надбання за час роботи Послом в Угорщині та Словенії, у Міністерстві закордонних справ позитивно вплинули, оскільки майбутні журналісти й культурологи із зацікавленням слухали та спілкувалися, ставили питання. Дмитро Іванович також представив авторську виставку мистецьких робіт з кераміки. Адже митець і посол знайшли гармонійне поєднання у персоналії Дмитра Івановича Ткача.

Чекаємо на подальші зустрічі!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч з відомим дипломатом і митцем