Фахівці-практики передають свій досвід студентам «КРОКу» — Університет «КРОК»

Фахівці-практики передають свій досвід студентам «КРОКу»

30 січня 2014 Новини та події

Фахівці-практики передають свій досвід студентам «КРОКу»30 січня та 4 лютого 2014 року за підтримки Центру розвитку кар’єри в Університеті «КРОК» пройшов практикум із маркетингу для студентів магістратури. Під час занять студенти мали можливість застосувати теоретичні знання, отримані на лекціях, для вирішення бізнес-кейсів, змодельованих на реальних ситуаціях. Викладала курс Тетяна Минько, практик із 14-річним досвідом роботи у міжнародних компаніях, лектор школи маркетингу «Be first».

Метою практикуму була підготовка студентів випускних курсів до успішної професійної діяльності шляхом розвитку в них професійних компетенцій.

Слухачі авторського курсу, розробленого Тетяною спеціально для студентів магістратури Університету «КРОК», засвоїли методики маркетингового дослідження ринку і конкурентів, навчилися складати маркетинг-брифи та працювати з моделями розвитку бренда. Як зазначили самі студенти, досвід, отриманий на заняттях, для них дуже цінний та буде корисним під час працевлаштування.

У майбутньому ми плануємо й надалі проводити для студентів подібні практикуми на різноманітну тематику, адже передача молодому поколінню досвіду та знань від успішних фахівців допоможе максимально підготувати випускників до вимог сучасного ринку праці.

Оновлено: Четвер, 27 лютого 2014 09:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фахівці-практики передають свій досвід студентам «КРОКу»