«День рідних» в Університеті «КРОК»

12 квітня 2014 Новини та події

«День рідних» в Університеті «КРОК»12 квітня 2014 року в Університеті «КРОК» відбувся фестиваль «День рідних». Організували це родинне свято Університет «КРОК», Київський ліцей бізнесу, літній табір «Час Індіго», «Майстерня успіху» і «Пріколкампанія».

Захід відвідали 60 сімей, які, незважаючи на негоду, чудово провели суботній день. Фестиваль розпочався з приголомшливого шоу, після якого всі учасники вирушали на цікавий квест. Крім того, присутні могли відвідати майстер-класи з малювання на склі, складання букетів із цукерок, створення листівок за технікою «irish folding».

У рамках кожної активності учасникам видавалися сертифікати на знижки, які можна обміняти на різні послуги, що надають компанії - партнери заходу.

Оновлено: Понеділок, 14 квітня 2014 19:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «День рідних» в Університеті «КРОК»