Привітання з Днем всіх закоханих від Студентської ради Університету! — Університет «КРОК»

Привітання з Днем всіх закоханих від Студентської ради Університету!

14 лютого 2014 Новини та події

Привітання з Днем всіх закоханих від Студентської ради Університету!14 лютого 2014 року в Університеті «КРОК» панувало свято кохання.

Із творчою ініціативою привітати всіх закоханих виступила Студентська рада «КРОКу». Активісти святково прикрасили хол чарівними сердечками. На першому поверсі було встановлено музичну апаратуру. Лунала музика, доповнюючи атмосферу свята. Було встановлено фоновий стенд, де всі бажаючі могли зробити креативні фото.

Щороку до Дня св. Валентина працює святкова пошта, за допомогою якої кожен може надіслати валентинку і висловити свої почуття.

Університет «КРОК» висловлює подяку організаторам за підготовку свята.

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Привітання з Днем всіх закоханих від Студентської ради Університету!