08 лютого 2014 Новини та події

Вітаємо студента Університету «КРОК» Олексенко Владислава із зайнятим І-м місцем!8 лютого 2014 року на відкритому чемпіонаті м. Києва з кіокусін карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих студент 4 курсу юридичного факультету Університету «КРОК» Владислав Олексенко посів І місце в змаганнях серед чоловіків 28-35 років у категорії до 70 кг.

Це вже п’ята перемога Владислава за три роки. Його найпершою визначною перемогою стало зайняття почесного третього місця на клубному Кубку Європи з кіокушин-кан карате. Університет «КРОК» пишається досягненнями своїх студентів! Щиро вітаємо Владислава з перемогою і зичимо подальших успіхів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студента Університету «КРОК» Олексенко Владислава із зайнятим І-м місцем!