БЛАГОДІЙНІ АКЦІЇ до ВЕЛИКОДНЯ

12 лютого 2014 Новини та події

БЛАГОДІЙНІ АКЦІЇ до ВЕЛИКОДНЯ12 лютого 2014 року стартували великодні акції студентського товариства «Серце в долоньках» на підтримку Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідів. Під час першого заходу було зібрано 261 гривню. Дякуємо всім, хто приєднався до акцій!

Окремо висловлюємо подяку студентам-організаторам: Філімоновій Ярославі (ФМВ), Ковальчук Вікторії (КЕПІТ), Шелаєву Дмитру (КЕПІТ), Жовницькій Олені (ККН), Яновській Анастасії (ККН).

Нагадуємо, що отримані кошти та кошти з майбутніх благодійних акцій будуть витрачені на закупівлю необхідних товарів для вихованців Цюрупинського будинку-інтернату. Дізнатися про наступні заходи зі збору коштів ви можете з анонсів на нашому сайті.

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » БЛАГОДІЙНІ АКЦІЇ до ВЕЛИКОДНЯ