Посвята в студенти - 2008 — Університет «КРОК»

Посвята в студенти - 2008

01 вересня 2008 Новини та події

Посвята в студенти - 2008Університет "КРОК" привітав нове поповнення своєї дружньої родини - понад тисячу першокурсників, які у 2008 році вперше відкриють для себе двері нашого навчального закладу. Вчора, 31 серпня, в стінах Міжнародного центру культури і мистецтв "Жовтневий палац" відбулась урочиста подія - "Посвята в студенти". За традицією Університету вона супроводжувалась театралізованим дійством, на яке були запрошені не лише першокурсники, але й їх батьки та друзі.

Цього року, завдяки креативному Культурному центру Університету, на сцені ожила казка "Русалонька". Яскраві декорації й костюми, дотепні жарти, запальні танці й пісні тримали публіку в приємній напрузі протягом усього свята. Акторів, якими були самі студенти та викладачі "КРОКу", просто засипали шквалом оплесків. Та й що дивуватись, адже постановка дійсно виявилась феєричною та веселою! Окрім цього, новачків КРОКу привітали: ректор - Лаптєв С.М., проректори, декани та директор Коледжу.

Першокурсникам були вручені конверти, в яких знаходились студентські квитки, що водночас є своєрідною символічною перепусткою у студентське життя - уже доросле й більш відповідальне. Наостанок, ректор Університету Лаптєв С.М. промовив настанову юним студентам - девіз КРОКу: "Боїшся - не роби, робиш - не бійся!" 1-го вересня новоспечені студенти розпочали навчання. Бажаємо першокурсникам успіхів у всіх їхніх починаннях!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Посвята в студенти - 2008