В Університеті «КРОК» відбувся весняний ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day» — Університет «КРОК»

В Університеті «КРОК» відбувся весняний ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day»

03 квітня 2014 Новини та події

Ярмарок вакансій «HOT VACANCY DAY»3 квітня 2014 року в Університеті «КРОК» пройшов ярмарок вакансій «HOT VACANCY DAY», під час якого молоді спеціалісти мали можливість подати резюме на представлені вакансії та безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями.

У рамках заходу для студентів відбувся майстер-клас від генерального директора «DOPOMOGA Ukraine» Катерини Скибської, яка зорієнтувала їх стосовно сучасного ринку праці та дала цінні практичні поради щодо працевлаштування молодих спеціалістів без досвіду роботи.

Після майстер-класу представники компаній «EY», «Nestle», «ProCredit Bank», «Сільпо» та «Newbreed» презентували програми стажування для студентів випускних курсів. На виставці вакансій до них приєдналися компанії «Воля», «KPMG», «Ringoo», «TMA Draft», «Тіанде», Київський молодіжний центр праці.

Завершенням «HOT VACANCY DAY» став ворк-шоп від тренера Бізнес-школи «КРОК» Ірини Нікітіної на тему: «Життя в змінах – новий вимір у системі координат сучасного бізнесу». Хочемо подякувати всім роботодавцям, які взяли участь у проекті та зробили свій вклад у працевлаштування і професійне становлення студентської молоді.

Оновлено: Понеділок, 14 квітня 2014 09:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» відбувся весняний ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day»