Разом із «PROF-SCHOOL» до професійної мрії — Університет «КРОК»

Разом із «PROF-SCHOOL» до професійної мрії

12 квітня 2014 Новини та події

Разом із «PROF-SCHOOL» до професійної мріїІз 1 березня до 12 квітня в Університеті «КРОК» учні 9-11-х класів київських шкіл мали можливість пройти курс тренінгів у школі особистісного розвитку «PROF-SCHOOL». Цей проект реалізується вже вдруге. Він покликаний допомогти підліткам в усвідомленому виборі професії та сприяти їхньому особистісному розвитку.

Протягом 6 тижнів старшокласники вчилися визначати довгострокові цілі, планувати та розподіляти свій час, виступати перед публікою, а також намагалися зрозуміти своє професійне покликання. Кожний тренінг був насичений цікавою інформацією і яскравими позитивними емоціями. Завершальним етапом стала презентація учасниками проекту своїх професійних мрій, під час якої вони розповідали про обрані професії, їхні плюси та мінуси і перспективи кар’єрного зростання. Тринадцять випускників школи особистісного розвитку «PROF-SCHOOL» отримали дипломи та подарунки.

Сподіваємося, що знання й навички, здобуті школярами під час навчання, допоможуть їм у побудові власного майбутнього!

Оновлено: Вівторок, 15 квітня 2014 12:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Разом із «PROF-SCHOOL» до професійної мрії