Відбулася VІI Всеукраїнська екологічна конференція — Університет «КРОК»

Відбулася VІI Всеукраїнська екологічна конференція

11 квітня 2014 Новини та події

Відбулася VІI Всеукраїнська екологічна конференція11 квітня 2014 року в Університеті «КРОК» відбулася VІI Всеукраїнська екологічна конференція «Зелене майбутнє планети: від конкретного рішення до глобального мислення». Цей щорічний захід об’єднав понад 150 старшокласників та студентів із 32 навчальних закладів, представників природоохоронних громадських організацій і соціально відповідального бізнесу.

Конференція проходила у форматі секційної роботи за шістьма актуальними тематичними спрямуваннями, в рамках яких студенти та старшокласники виступали з доповідями й презентували власні екопроекти:

• Eco Invent: Аналіз можливостей участі студентської молоді в міжнародних екологічних акціях, проектах та організаціях.
  • EcoLife: Можливості створення енергоефективних та пасивних будинків в Україні і світі.
  • EcoStep: Аналіз перспектив розвитку зеленого туризму в Україні.
  • EcoStyle: Перспективи екологізації мистецтва та засоби популяризації і пропаганди екологічних ідей.
  • EcoTime: Ефективність акцій прямої дії та методи вирішення локальних екологічних проблем. Можливості масштабування успішних акцій прямої дії.
  • Eco World Wide: Overview of the international eco actions, projects and organizations for students.

У рамках конференції відбувся конкурс екологічних проектів «Освіта – Бізнес – Освіта», що передбачав розробку учнівською та студентською молоддю екопроектів для соціально відповідальних компаній. У якості об’єктів для розробки екопроектів у конкурсі взяли участь 2 компанії – одна з провідних аграрних компаній світу «Syngenta» та компанія «Tetra Pak Ukraine» – найбільший у світі постачальник картонного пакування для рідких продуктів. Переможцем конкурсу стала команда Київського ліцею бізнесу, що представила проект із впровадження дисконтних карток «Бумеранг» як інструменту збору упаковки «Тетра Пак». Компанія «Syngenta» кращим визнала проект із розвитку концепції екоміста та розташування саду на даху офісу компанії. Його представила команда спеціалізованої школи № 85 міста Києва.

Фахівці з корпоративної соціальної відповідальності аудиторсько-консалтингової компанії «BDO» Анастасія Боренкова та Хеннінг Драгер поділилися з учасниками англомовної секції «Eco World Wide» власним досвідом участі в міжнародному екопроекті «Three Gorges Dam – Conservation Experience – 2002–2004 – Sandouping, China».

Компанія «Київміськвторресурси» та соціальна ініціатива «Здавай батарейки!» провели презентації проектів зі збору вторинної сировини й батарейок і розповіли учасникам про механізм їхнього впровадження в навчальних закладах у рамках секції «EcoTime».

Для учасників секції «EcoStep» представники скаутської організації «Оріяна» провели майстер-клас зі скаутингу, на якому, зокрема, розказали про його зв’язок із захистом навколишнього середовища, а студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій провели захоплюючу ділову гру «Екодебати». У межах творчої частини конференції відбулися майстер-класи з квілінгу та виготовлення натуральних свічок із вощини за підтримки інтернет-крамниці екотоварів «Гойда!».

Під час проведення еколотереї учасники отримали текстильні подарунки ручної роботи від майстерні рукоділля «М'ЯТА».

Генеральний спонсор конференції – приватне підприємство «ТВІН», що виробляє ковбаси та м’ясні делікатеси, пригощало всіх учасників на кава-брейку.

За підтримки інтернет-магазину рамок «RamkaA4.com.ua» учасники й партнери заходу отримали подяки за співпрацю від ректора Університету «КРОК» Лаптєва С.М.

Організатори конференції Університет «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій, Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» та співорганізатори Національний природний парк «Голосіївський» і Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді» висловлюють вдячність усім учасникам заходу за об’єднання навколо спільної мети – забезпечення зеленого майбутнього нашої планети!

Оновлено: Середа, 18 лютого 2015 18:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася VІI Всеукраїнська екологічна конференція