Лекція для майбутніх управлінців магістрів — Університет «КРОК»

Лекція для майбутніх управлінців магістрів

07 червня 2023 Новини та події

06 червня 2023 року у навчально-науковому інституті інформаційних та комунікаційних технологій для майбутніх управлінців магістрів (здобувачів групи МЕН/Agile-22м(в23)) відбулася лекція професора Сумця Олександра Михайловича: «Проєктно-орієнтоване управління в сучасних організаціях» збурює стереотипи та розкриває нові горизонти успішного управління. Ця захоплююча лекція, яка пройшла у стінах нашого університету, присвячена висвітленню місця і ролі проектно-орієнтованого управління в сучасній організації. Професор Олександр Сумець не лише аргументовано обґрунтовує необхідність запровадження проектно-орієнтованого підходу до управління організаціями, але й розкриває ключові чинники впливу та умови здійснення такого підходу в сучасних умовах.

У своїй лекції професор Сумець надає цінну характеристику проєктно-орієнтованої організації, виокремлюючи основні її риси. Він розкриває сутність трансформації класичної організації в проектно-орієнтовану та пропонує алгоритм цього перетворення. Завдяки цим інноваційним підходам, організації можуть ефективно пристосовуватися до швидкозмінюваного бізнес-середовища та забезпечувати свою конкурентоспроможність.

Професор Олександр Сумець висловлює рекомендації щодо встановлення доцільності реалізації проектів у проектно-орієнтованій організації з метою підвищення її конкурентоздатності. Він акцентує увагу на важливості використання проектного підходу для досягнення успіху в сучасному бізнесі. Ці рекомендації є цінним допоміжним інструментом для керівників організацій, які прагнуть досягти високої ефективності та витратної економії.

Лекція професора Сумця Олександра Михайловича стала важливою подією для всіх, хто бажає розширити свої знання в галузі управління організаціями. Його цікаві та актуальні ідеї викликали жваву зацікавленість серед присутніх, особливо про показники результативності, і засвідчили важливість проектно-орієнтованого підходу в сучасному світі бізнесу та в управлінні в цілому.

Нехай ці ідеї та інформація перетворяться на реальність і сприятимуть подальшому розвитку інноваційного управління в організаціях. Ми вдячні професору Сумцю Олександру Михайловичу за його цікаву лекцію та великий внесок у розвиток науки управління.

Оновлено: Середа, 07 червня 2023 13:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Лекція для майбутніх управлінців магістрів