Кафедра управління фінансово-економічною безпекою

Директор
Захаров Олександр Іванович
кандидат економічних наук,
професор


Кабінет 229
(+38 044) 455-56-65, вн. 247, 275
(+38) 067-752-81-51
(+38) 063-434-84-76
(+38) 050-257-56-47

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 11:00 – 20:00
Без обідньої перерви
Сб., нд.: вихідні

Кафедра управління фінансово-економічною безпекою є випусковою і здійснює підготовку магістрів за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

Головною метою кафедри є випуск фахівців, які повною мірою відповідають вимогам ринку праці за своїми професійними та особистісними характеристиками.

Наукова робота

Науково-дослідна робота професорсько-викладацького складу кафедри управління фінансово-економічною безпекою проводиться відповідно до затвердженої в УкрІНТЕІ кафедральної наукової теми «Забезпечення економічної безпеки держави та суб’єктів господарської діяльності в умовах євроінтеграції України»

Головною метою науково-дослідної роботи є дослідження сучасних загроз економічній безпеці держави, суб’єктів господарської діяльності та пошук ефективних шляхів із протидії їм.

У 2014 році за результатами дослідження опубліковано близько 30 наукових робіт, включаючи наукової статті, монографії, підручники. Результати наукових досліджень використовуються в навчальному процесі.

Провідні викладачі

Основні дисципліни

» Інтелектуальна власність » Інформаційно-аналітичне забезпечення економічної безпеки » Комплексне забезпечення фінансово-економічної безпеки » Наукове та методичне забезпечення діяльності фахівців з фінансово-економічної безпеки » Організація безпеки персональнх даних і комп`ютерна криміналістика » Правове забезпечення безпеки суб’єктів господарської діяльності в Україні » Професійна психологія » Теоретичні основи управління фінансово-економічною безпекою » Управління знаннями в системі економічної безпеки

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра управління фінансово-економічною безпекою