Музей ІТ історії у КРОК — Університет «КРОК»

Музей ІТ історії у КРОК

26 квітня 2024 Новини та події

Привіт, шановні ІТ-ентузіасти!

Ми оголошуємо збір старих ІТ-пристроїв для нашого музею!

Чим старіше – тим краще!

Ми шукаємо від логарифмічної лінійки, рахівниці, залізного фелікса та ваших перших комп'ютерів, лептопів до будь-яких іншіх технологічних та математичних див минулих років. Кожен предмет розкаже свою унікальну історію!

Якщо у вас залишилися старі гаджети, які ви зберігаєте як скарби, приєднуйтеся до нашої ініціативи і допоможіть нам створити культурний спадок для майбутнього!

Збираємо електроніку за адресою: 03113, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, каб. 123 або 002.

Можливий варіант відправки поштою, за деталями звертайтеся за контактами ННІІКТ КРОК: https://www.krok.edu.ua/.../navchalno-naukovij-institut...

Долучайтеся до нашої історичної подорожі, допомагаючи зберегти спадщину ІТ-індустрії! Ваша допомога надзвичайно цінна для нас!

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2024 19:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Музей ІТ історії у КРОК