Перемога студентів в англомовному конкурсі — Університет «КРОК»

Перемога студентів в англомовному конкурсі

10 квітня 2024 Новини та події

23 березня 2024 року на базі ММО м. Києва відбувся конкурс власної студентської поезії англійською мовою. Основними завданнями конкурсу були: виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді; залучення студентів до поглибленого вивчення творчості іноземних поетів і письменників; стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

Студентки Фахового коледжу Університету «КРОК» вибороли призові місця на  конкурсі:

1 місце – Берташ Евеліна, група Пр-23к/1(напрямок «На крилах мрій»);

2 місце – Гаврилюк Вікторія, група Пр-23к/1, (напрямок «Україна- єдина країна»).

Від щирого серця вітаємо наших студентів та викладачку Павлусенко Олену Василівну! Бажаємо майстерного володіння пером, вірних шанувальників вашого мистецтва, невичерпного потоку натхнення й невгамовної спраги створювати шедеври та приголомшливі твори!

Оновлено: Середа, 10 квітня 2024 16:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перемога студентів в англомовному конкурсі