День угорської культури в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

День угорської культури в Університеті «КРОК»

01 квітня 2011 Новини та події

День угорської культури в Університеті «КРОК»1 квітня 2011 року в Університеті економіки та права «КРОК» м.Києва відбувся День угорської культури в рамках Днів угорської культури в Україні. Захід почався з відкриття виставки угорської карикатури, на якій виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Міхаль Баєр, Надзвичайний та Повноважний Посол, завідувач кафедри технологій міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Ткач Дмитро Іванович, голова Київського товариства угорців Тібор Вашш.

Незабутнє враження справила виставка художньої кераміки – «Угорська ностальгія», художника-кераміста Ткача Дмитра Івановича, який протягом багатьох років працював Надзвичайним та Повноважним Послом України в Угорській Республіці. На урочистій зустрічі також були присутні генеральний секретар ГУАМ, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії Валерій Карлович Чечалашвілі, представники посольства Угорської Республіки, Київського товариства угорців, ректор Університету «КРОК» Лаптєв Сергій Михайлович, адміністрація, викладачі, студенти Університету, представники зі шкіл-партнерів. Посадові особи звернулись з вітальним словом до присутніх. На концерті лунали вірші Шандора Петофі угорською та українською мовами, пісні про батьківщину, глядачі споглядали запальні угорський та український танці. Всього в заході взяли участь 160 осіб. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Оновлено: П'ятниця, 28 березня 2014 15:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День угорської культури в Університеті «КРОК»